Wildgans 174 (Dom wakacyjny), Mirow (Niemcy)

●●●●

Dom wakacyjny: Mirow, Niemcy - aktualne ceny, wolne terminy, opinie gości i zdjęcia

Walter-Gotsmann-Straße 2, 17252 Mirow, Niemcy

 

Wildgans 174

Obiekt Wildgans 174 położony jest w miejscowości Mirow (Niemcy). Rodzaj obiektu określono jako dom wakacyjny.

Wnętrze może pomieścić maksymalnie 6 osób, obejmuje 2 sypialnie oraz ma powierzchnię 81 m².

Oferta udogodnień obiektu Wildgans 174: ogród, sprzęt do grillowania, parking z miejscami bezpłatnymi i prywatnymi, bezpłatne Wi-Fi oraz sauna. Wnętrze ma kuchnię. Dostępne wyposażenie kuchenne to: lodówka, piekarnik oraz zmywarka. Oferta obejmuje ponadto taras oraz miejsce do jedzenia na świeżym powietrzu. Zakwaterowanie ma prywatną łazienkę. Wyposażenie łazienkowe to: prysznic oraz suszarka do włosów.

Adres obiektu to Walter-Gotsmann-Straße 2. Zameldować można się od 16:00 do 17:00, natomiast wymeldować do 10:00.

W pobliżu

  • Mirow Castle3,8 km
  • Landestheater Mecklenburg22 km
  • Buergersaal Waren48 km
  • Lotnisko Rostock-Laage103 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Wybór pokoi

Dom wakacyjny

W skrócie: przestrzeń 81 m2, taras i pobyt dla 6 osób.

Wildgans 174 - udogodnienia

W obiekcie Wildgans 174 znajdziesz udogodnienia przydatne podczas pobytu.

  • darmowe Wi-Fi
  • parkowanie gratis
  • absolutny zakaz palenia
  • przyjazne zwierzętom domowym
  • przestronny taras
  • zielony ogród

Zasady pobytu

Zameldowanie

  • od do

Wymeldowanie

  • do

Zwierzęta

  • Obiekt akceptuje zwierzęta, przy czym może być naliczana dodatkowa opłata.
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Wildgans 174 na mapie: Mirow

Otwórz mapę i od razu widzisz, gdzie dokładnie jest Wildgans 174 i co masz pod ręką.

Jak goście oceniają Wildgans 174?

Tu zbieramy opinie z pobytów w Wildgans 174. Po wyjeździe możesz dopisać swoją.

Brak opinii o Wildgans 174. Dodaj swoją na sleepzon.com

Resztę opinii przeczytasz na Booking.com

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10