Websters Bed & Breakfast

11 Hartington Road, SP2 7LG Salisbury, Wielka Brytania

  • Do 2 osób
  • Do 12 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Sypialnie: 1

Websters Bed & Breakfast oferuje noclegi w miejscowości Salisbury. North Gate znajduje się 1 km od obiektu. Homington Down leży 5,6 km od obiektu B&B.

Wśród dostępnych pokoi największy pokój ma 12 m², mieści maksymalnie dwie osoby i ma jedną sypialnię. Pokoje mają prywatną łazienkę i prysznic bezprogowy. W czasie pobytu można korzystać z prywatnego parkingu i bezpłatnego Wi-Fi. Pokoje są sprzątane codziennie.

Odległości do wybranych miejsc

Osada Old Sarum3,2 km
Tor wyścigów konnych w Salisbury7,3 km
Lotnisko Southampton39 km
The Rifles Museum990 m

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~553 zł

Wybór pokoi

Pokój typu Superior z łóżkiem typu king-size

  • prywatna łazienka
  • czajnik elektryczny
  • telewizor z płaskim ekranem

2 osoby12 m²prywatna łazienka

Websters Bed & Breakfast - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • bezpłatny parking
  • całkowity zakaz palenia
  • codzienne sprzątanie
  • przechowalnia bagażu

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowaniedo

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Zapraszamy dzieci od 12 lat.

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Język
  • angielski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Websters Bed & Breakfast na mapie: Salisbury

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Websters Bed & Breakfast”?

Zameldowanie: od 16:00 do 19:00. Wymeldowanie: do 10:30.

Czy Websters Bed & Breakfast oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Websters Bed & Breakfast” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Websters Bed & Breakfast”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 2 osoby.

Czy Websters Bed & Breakfast ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Czy Websters Bed & Breakfast ma udogodnienia dla osób z ograniczoną mobilnością?

Co najmniej jedna opcja ma prysznic bezprogowy.

Gdzie znajduje się Websters Bed & Breakfast?

Obiekt znajduje się w miejscowości Salisbury.

Jak daleko od obiektu „Websters Bed & Breakfast” znajduje się najbliższe lotnisko?

Southampton Airport znajduje się 34,5 km od obiektu.

Opinie o Websters Bed & Breakfast

Średnia ocena z 289 opinii na Booking.com to 9,3/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Websters Bed & Breakfast. Dodaj swoją na sleepzon.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10