Vila Roja, design townhouse in Alcúdia

3 Carrer de la Pau, 07400 Alcúdia, Španělsko

  • Až pro 6 hostů
  • Rozloha: 220 m²
  • Bazén
  • Ložnice: 3

Vila Roja, design townhouse in Alcúdia se nachází ve městě Alcúdia a nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a gril. Vzdálenost k Hidropark je 1,5 km. Prat de Maristany se nachází 1,5 km od vily.

Hosté mají v ubytování k dispozici kuchyň a pračku. Hosté zde mohou využít bazén, parkoviště a terasu. Celé ubytování může využít až šest osob. Rozkládá se na 220 m². K odpočinku slouží tři ložnice. V ložnicích patří k vybavení extra velká postel (velikosti Super King) a samostatná postel. Během pobytu je možné jezdit na kole, potápět se nebo hrát golf.

Vzdálenosti k vybraným místům

Staré město Alcudia200 m
Pláž Platja des Morer Vermell1,3 km
S'Albufera de Mallorca6,6 km
Mys Formentor29 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Nabídka pokojů

Vila se soukromým bazénem

  • vlastní koupelna
  • kuchyňský kout
  • kuchyň

6 osob220 m²vlastní koupelna

Vila Roja, design townhouse in Alcúdia - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Klimatizace
  • Bazén
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Terasa
  • Turistické informace

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 29 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 300.00 EUR.

Způsob platby kauce: cash.

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 2 let · zdarma

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Jazyky
  • katalánsky
  • anglicky
  • španělsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • ETV/11801

Vila Roja, design townhouse in Alcúdia na mapě: Alcúdia

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Vila Roja, design townhouse in Alcúdia“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 16:00 do 22:00. Odhlášení: od 07:00 do 10:00.

Je u objektu „Vila Roja, design townhouse in Alcúdia“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Vila Roja, design townhouse in Alcúdia“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Má Vila Roja, design townhouse in Alcúdia bazén?

Hosté mohou využívat bazén.

Pro kolik hostů je Vila Roja, design townhouse in Alcúdia určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 6 hostů.

Nabízí Vila Roja, design townhouse in Alcúdia vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Jak daleko je Sunwing od ubytování „Vila Roja, design townhouse in Alcúdia“?

Sunwing se nachází 2 km od ubytování.

Jak daleko je od ubytování „Vila Roja, design townhouse in Alcúdia“ nejbližší letiště?

Letiště Palma de Mallorca se nachází 47,2 km od ubytování.

Recenze ubytování Vila Roja, design townhouse in Alcúdia

Průměrné hodnocení z 22 recenzí na Booking.com je 9,8/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Vila Roja, design townhouse in Alcúdia zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleepzon.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10