Vail 21 (Apartmán), Vail (USA)

●●●

Apartmán: Vail, USA - zkontrolujte ceny a volné termíny, prohlédněte si recenze a fotky

81657 Vail, USA

 

Vail 21

Objekt Vail 21 se nachází v destinaci Vail (USA). Druh objektu: apartmán.

Možnosti pro hosty – služby, vybavení a aktivity: pěší turistika, restaurace, topení, cyklistika a venkovní nábytek.

Ubytování má podlahovou plochu 104 m², umožňuje pobyt až pro 6 hostů a nabízí 2 ložnice.

Kuchyň: lednička, varná deska a trouba. Vlastní koupelna – koupelnové vybavení: toaletní potřeby zdarma a fén. Venkovní prostory a jejich vybavení: terasa a balkon. Informace o výhledu z ubytování: výhled na hory.

Příjezd je stanoven od 16:00; odjezd do 10:00.

V okolí

  • Vail Nordic Center5,4 km
  • Frisco Historic Park43 km
  • Regionální letiště Eagle County54 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Nabídka pokojů

Apartmán se dvěma ložnicemi

Silné stránky: balkon a terasa. Plus pobyt pro 6 osoby a 104 m2 prostoru.

Vail 21 - vybavení

Vail 21 nabízí vybavení, které se může hodit během pobytu.

  • Nekuřácké prostory
  • Místní jídelna
  • Praní prádla
  • Výtahová služba
  • Bezpečnostní schránka

Pravidla pobytu

Příjezd

  • Od

Odjezd

  • Do

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 8562

Vail 21 na mapě: Vail

Centrum, zastávky, restaurace - podívej se na mapě, co je v okolí Vail 21.

Co hosté říkají o Vail 21

Najdete tu recenze z pobytů v Vail 21. Po návratu můžete připsat vlastní.

O Vail 21 zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleepzon.com

Nejnovější hodnocení hostů jsou na Booking.com

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10