Third Floor Suite with lots of amenties

North U. S. Highway 31 North 1941, 49686 Traverse City, Stany Zjednoczone Ameryki

  • Do 4 osób
  • Powierzchnia: 137 m²
  • Basen
  • Sypialnie: 2

Dom wakacyjny Third Floor Suite with lots of amenties w miejscowości Traverse City ma 137 m², dwie sypialnie i miejsce dla maksymalnie czterech osób. W dwóch sypialniach przygotowano łóżko pojedyncze i bardzo duże łóżko podwójne (typu super king-size). Great Wolf Lodge znajduje się 8,7 km od domu wakacyjnego. Odległość do Mnaadendan-Shkaakimiikwe Nature Sanctuary wynosi 800 m.

Obiekt ma kuchnię i pralkę. Można też korzystać z basenu, parkingu i bezpłatnego Wi-Fi.

Odległości do wybranych miejsc

Plaża Traverse City State Park Beach1,2 km
Lotnisko Cherry Capital3 km
Dennos Museum Center At Northwestern Michigan College4,5 km
Clinch Park7,3 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Wybór pokoi

Apartament

  • kuchnia
  • klimatyzacja
  • wanna z hydromasażem

4 osoby137 m²kuchnia

Third Floor Suite with lots of amenties - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • bezpłatny parking
  • klimatyzacja
  • basen
  • całkowity zakaz palenia
  • winda

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Przy zameldowaniu trzeba okazać ważny dokument tożsamości ze zdjęciem i kartę kredytową.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Język
  • angielski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Third Floor Suite with lots of amenties na mapie: Traverse City

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Third Floor Suite with lots of amenties”?

Zameldowanie: od 16:00. Wymeldowanie: do 10:00.

Czy Third Floor Suite with lots of amenties oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Third Floor Suite with lots of amenties” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Czy Third Floor Suite with lots of amenties ma basen?

Goście mają dostęp do basenu.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Third Floor Suite with lots of amenties”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 4 osoby.

Gdzie znajduje się Third Floor Suite with lots of amenties?

Obiekt znajduje się w miejscowości Traverse City.

Jak daleko od obiektu „Third Floor Suite with lots of amenties” znajduje się najbliższe lotnisko?

Cherry Capital Airport znajduje się 3,3 km od obiektu.

Czy w pobliżu obiektu „Third Floor Suite with lots of amenties” znajduje się wyciąg lub kolejka?

Yellow Chairlift znajduje się 1,8 km od obiektu.

Opinie o Third Floor Suite with lots of amenties

Średnia ocena z 7 opinii na Booking.com to 9,8/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Third Floor Suite with lots of amenties. Dodaj swoją na sleepzon.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10