Südflügel im Chiemgau

Eichenweg 7, 83278 Traunstein, Německo

  • Až pro 3 hosty
  • Až 60 m²
  • Ložnice: 1

Südflügel im Chiemgau nabízí bezplatné Wi-Fi, gril a kuchyňský kout. Vzdálenost do centra je 1,42 km. Stránka umožňuje prohlédnout si fotografie, zobrazit dostupné pokoje a zkontrolovat ceny a dostupnost.

Apartmán Südflügel im Chiemgau se nachází ve městě Traunstein. Součástí ubytování jsou kuchyň a pračka. K dispozici jsou parkoviště, terasa a fitness centrum.

Ubytování má rozlohu 60 m² a jednu ložnici. Ubytovat se zde mohou až tři osoby. V ložnici je velká manželská postel (velikosti King).

Během pobytu lze hrát minigolf, jezdit na kole nebo vyrazit na pěší túru. Max Aicher Arena leží 18 km od apartmánu.

Vzdálenosti k vybraným místům

  • Max Aicher Arena18 km
  • Herrenchiemsee27 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Nabídka pokojů

Apartmán s 1 ložnicí

  • vlastní koupelna
  • kuchyň
  • balkon

3 osoby60 m²vlastní koupelna

Südflügel im Chiemgau - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Terasa
  • Zahrada
  • Úschova zavazadel

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 3 let · zdarma

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • německy
  • anglicky
  • francouzsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Südflügel im Chiemgau na mapě: Traunstein

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Südflügel im Chiemgau“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00 do 23:00. Odhlášení: od 05:00 do 10:00.

Je u objektu „Südflügel im Chiemgau“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Südflügel im Chiemgau“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Südflügel im Chiemgau určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 3 hosty.

Nabízí Südflügel im Chiemgau vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Kde se nachází Südflügel im Chiemgau?

Ubytování se nachází ve městě Traunstein.

Co se nachází v okolí ubytování „Südflügel im Chiemgau“?

Max Aicher Arena se nachází ve vzdálenosti 18 km od ubytování.

Recenze ubytování Südflügel im Chiemgau

Průměrné hodnocení z 39 recenzí na Booking.com je 8,9/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Südflügel im Chiemgau zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleepzon.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10