Studio Lou

Piers de Raveschootlaan 131 bus 24, 2de verdiep, 8300 Knokke-Heist, Belgie

  • Pláž v blízkosti
  • Až pro 2 hosty
  • Rozloha: 33 m²
  • Ložnice: 1

Hosté ubytování Studio Lou ve městě Knokke-Heist mají k dispozici pobyt s domácími mazlíčky a bezplatné Wi-Fi. Hoge vuurtoren van Heist se nachází 4,3 km od ubytování. Zwinduinen en -polders se nachází 3,3 km od apartmánu.

Pláž leží blízko ubytování. Hosté mohou v ubytování využít kuchyň a myčku nádobí. Během pobytu jsou k dispozici parkoviště a terasa. Ubytování má jednu ložnici. Jeho plocha dosahuje 33 m². Pobývat zde mohou nejvýše dvě osoby. Ke spaní slouží velká manželská postel (velikosti King).

Vzdálenosti k vybraným místům

Pláž Knokke Strand900 m
Vlakové nádraží Duinbergen2,6 km
Zeebrugge Strand12 km
Náměstí Markt18 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Nabídka pokojů

Apartmán s 1 ložnicí

  • vlastní koupelna
  • kuchyň
  • balkon

2 osoby33 m²vlastní koupelna

Studio Lou - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Domácí zvířata povolena
  • Terasa
  • Výtah

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti od 18 let.

Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 300.00 EUR.

Zvířata

  • Domácí zvířata jsou povolena. Může být účtován poplatek.
Důležité informace

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • anglicky
  • francouzsky
  • nizozemsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Studio Lou na mapě: Knokke-Heist

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Studio Lou“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 16:00 do 20:00. Odhlášení: od 08:00 do 11:00.

Je u objektu „Studio Lou“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Studio Lou“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Nachází se Studio Lou blízko pláže?

V blízkosti se nachází pláž.

Pro kolik hostů je Studio Lou určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 2 hosty.

Kde se nachází Studio Lou?

Ubytování se nachází ve městě Knokke-Heist.

Jak daleko je Knokke od ubytování „Studio Lou“?

Knokke se nachází 960 m od ubytování.

Jak daleko je od ubytování „Studio Lou“ nejbližší letiště?

Internationale luchthaven Oostende–Brugge se nachází 33,2 km od ubytování.

Recenze ubytování Studio Lou

Průměrné hodnocení z 34 recenzí na Booking.com je 9,5/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Studio Lou zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleepzon.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10