Studio Centrum Ratusz

ul. Szymanowskiego 3A lok. 36, 42-217 Częstochowa, Polska

  • Do 4 osób
  • Powierzchnia: 34 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Sypialnie: 1

Obiekt Studio Centrum Ratusz w miejscowości Częstochowa zapewnia gościom pokoje rodzinne oraz klimatyzację. Katedra pw. Świętej Rodziny znajduje się 1,2 km od apartamentu. Odległość do Rezerwat Zielona Góra wynosi 9,3 km.

Cały obiekt ma 34 m² i jedną sypialnię. Może w nim nocować maksymalnie cztery osoby. Jedna sypialnia jest wyposażona w łóżko pojedyncze. Apartament ma kuchnię i pralkę. Na terenie obiektu można skorzystać z parkingu i bezpłatnego Wi-Fi. Podczas pobytu można wybrać się na pieszą wycieczkę.

Odległości do wybranych miejsc

Ratusz w Częstochowie200 m
Kościół św Jakuba500 m
Miejska Galeria Sztuki w Częstochowie600 m
Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej1,3 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Wybór pokoi

Apartament typu studio

  • prywatna łazienka
  • aneks kuchenny
  • kuchnia

4 osoby34 m²prywatna łazienka

Studio Centrum Ratusz - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • bezpłatny parking
  • klimatyzacja
  • pokoje rodzinne
  • całkowity zakaz palenia
  • ekspresowe zameldowanie i wymeldowanie

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Obiekt może wymagać depozytu w wysokości 100.00 PLN.

Metoda płatności za depozyt: cash.

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośbę możesz wpisać w polu 'Życzenia specjalne' albo przekazać bezpośrednio obiektowi, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.

Języki
  • angielski
  • polski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Studio Centrum Ratusz na mapie: Częstochowa

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Studio Centrum Ratusz”?

Zameldowanie: od 15:00. Wymeldowanie: od 11:00 do 11:30.

Czy Studio Centrum Ratusz oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Studio Centrum Ratusz” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Studio Centrum Ratusz”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 4 osoby.

Czy Studio Centrum Ratusz ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Czy Studio Centrum Ratusz ma udogodnienia dla osób z ograniczoną mobilnością?

Co najmniej jedna opcja ma prysznic bezprogowy.

Jak daleko od obiektu „Studio Centrum Ratusz” znajduje się Częstochowa?

Częstochowa znajduje się 740 m od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Studio Centrum Ratusz” znajduje się najbliższe lotnisko?

Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice im. Wojciecha Korfantego w Pyrzowicach znajduje się 37,3 km od obiektu.

Opinie o Studio Centrum Ratusz

Średnia ocena z 60 opinii na Booking.com to 9,7/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Studio Centrum Ratusz. Dodaj swoją na sleepzon.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10