Starry Night

No. 188, Section 2, Zhihang Road, 950 Tchaj-tung, Tchaj-wan

  • Až pro 6 hostů
  • Až 45 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Ložnice: 1

Hosté ubytování Starry Night ve městě Tchaj-tung mají k dispozici rodinné pokoje, bezplatné Wi-Fi a gril. 國立臺灣史前文化博物館 leží 7,1 km od ubytování B&B. Vzdálenost k 杉原灣 je 5,6 km.

Největší plocha činí 45 m². Pokoje mohou zahrnovat jednu ložnici. V jednom pokoji se může ubytovat nejvýše šest osob. Vybavení všech pokojů zahrnuje vlastní koupelna. Vybavení některých pokojů zahrnuje klimatizace. Zázemí zahrnuje parkoviště, terasu a zahradu.

Vzdálenosti k vybraným místům

Taitung Station4,3 km
Taitung Forest Park5,5 km
Taitung Night Market7 km
Letiště Taitung7 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~1 439 Kč

Nabídka pokojů

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na hory

  • vlastní koupelna
  • balkon
  • terasa

2 osoby28 m²vlastní koupelna

Starry Night - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Terasa
  • Snídaně do pokoje
  • Zahrada

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 1 let · zdarma

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Jazyk
  • CM
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 1621

Starry Night na mapě: Tchaj-tung

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Starry Night“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00 do 20:00. Odhlášení: od 08:00 do 11:00.

Je u objektu „Starry Night“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Starry Night“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Starry Night určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 6 hostů.

Má Starry Night restauraci nebo nabízí snídani?

V ubytování se podává snídaně.

Nabízí Starry Night vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Nabízí Starry Night bezbariérové vybavení?

Alespoň jedna možnost ubytování má sprchový kout bez prahu.

Jak daleko je od ubytování „Starry Night“ nejbližší letiště?

臺東豐年機場 se nachází 6,4 km od ubytování.

Recenze ubytování Starry Night

Průměrné hodnocení z 182 recenzí na Booking.com je 9,2/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Starry Night zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleepzon.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10