Spacious Two Level 4BR at Sydney Olympic Park with Best View

1 Brushbox Street 3511, 2127 Sydney, Australia

  • Do 8 osób
  • Do 120 m²
  • Sypialnie: 4

Na stronie obiektu Spacious Two Level 4BR at Sydney Olympic Park with Best View można obejrzeć zdjęcia, sprawdzić dostępne pokoje oraz ceny i dostępność. Centrum znajduje się 12,7 km od obiektu. Obiekt oferuje klimatyzację, bezpłatne Wi-Fi oraz parking.

Bicentennial Park leży 600 m od obiektu. W miejscowości Sydney znajduje się apartament Spacious Two Level 4BR at Sydney Olympic Park with Best View.

Powierzchnia wynosi 120 m². Obiekt ma do czterech sypialni i mieści maksymalnie osiem osób. W czterech sypialniach ustawiono łóżko podwójne.

Apartament ma kuchnię i pralkę. Na miejscu goście mogą skorzystać z prywatnego parkingu, tarasu i ogrodu.

Odległości do wybranych miejsc

  • Bicentennial Park600 m
  • Stadion Sydney Showground1,1 km
  • Stadion ANZ1,2 km
  • Hala sportowa Acer Arena1,5 km
  • CommBank Stadium12 km
  • Lotnisko Sydney18 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~2 264 zł

Wybór pokoi

Four-Bedroom Luxury Apartment

  • prywatna łazienka
  • kuchnia
  • balkon

8 osób120 m²prywatna łazienka

Spacious Two Level 4BR at Sydney Olympic Park with Best View - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • bezpłatny parking
  • klimatyzacja
  • pokoje rodzinne
  • całkowity zakaz palenia
  • taras

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Obiekt może wymagać depozytu w wysokości 537.00 AUD.

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Języki
  • angielski
  • chiński
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • PID-STRA-83899

Spacious Two Level 4BR at Sydney Olympic Park with Best View na mapie: Sydney

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Spacious Two Level 4BR at Sydney Olympic Park with Best View”?

Zameldowanie: od 15:00. Wymeldowanie: do 10:00.

Czy Spacious Two Level 4BR at Sydney Olympic Park with Best View oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Spacious Two Level 4BR at Sydney Olympic Park with Best View” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Spacious Two Level 4BR at Sydney Olympic Park with Best View”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 8 osób.

Czy Spacious Two Level 4BR at Sydney Olympic Park with Best View ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Gdzie znajduje się Spacious Two Level 4BR at Sydney Olympic Park with Best View?

Obiekt znajduje się w miejscowości Sydney.

Co znajduje się w pobliżu obiektu „Spacious Two Level 4BR at Sydney Olympic Park with Best View”?

Bicentennial Park znajduje się 600 m od obiektu.

Opinie o Spacious Two Level 4BR at Sydney Olympic Park with Best View

Średnia ocena z 9 opinii na Booking.com to 9,8/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Spacious Two Level 4BR at Sydney Olympic Park with Best View. Dodaj swoją na sleepzon.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10