Seafront apartment in Bibione

90 Via Cassiopea, 30020 Bibione, Włochy

  • Do 5 osób
  • Powierzchnia: 55 m²
  • Sypialnie: 2

Goście obiektu Seafront apartment in Bibione w miejscowości Bibione mają do dyspozycji pobyt ze zwierzętami oraz klimatyzację. Luna Park Adriatico znajduje się 940 m od obiektu. Natura 2000 - Pineta di Lignano leży 3,8 km od apartamentu.

Obiekt o powierzchni 55 m² ma dwie sypialnie i może pomieścić pięć osób. Dwie sypialnie wyposażono w duże łóżko (typu king-size), łóżko pojedyncze i rozkładaną sofę. Apartament ma kuchnię i pralkę. W czasie pobytu można korzystać z parkingu, tarasu i ogrodu.

Odległości do wybranych miejsc

Parco Zoo Punta Verde7,9 km
Lotnisko Triest-Ronchi Dei Legionari69 km
AquaSplash5,7 km
Spiaggia libera690 m

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Wybór pokoi

Apartament

  • prywatna łazienka
  • kuchnia
  • balkon

5 osób55 m²prywatna łazienka

Seafront apartment in Bibione - udogodnienia

  • bezpłatny parking
  • klimatyzacja
  • całkowity zakaz palenia
  • zwierzęta są akceptowane
  • taras

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Obiekt może wymagać depozytu w wysokości 100.00 EUR.

Metoda płatności za depozyt: cash.

Zwierzęta

  • Zwierzęta są akceptowane. Może obowiązywać dodatkowa opłata.
Ważne informacje

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Języki
  • niemiecki
  • angielski
  • hiszpański
  • francuski
  • włoski
  • VI
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • IT027034C2CVYK3MNO

Seafront apartment in Bibione na mapie: Bibione

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Seafront apartment in Bibione”?

Zameldowanie: od 17:00. Wymeldowanie: do 09:00.

Czy Seafront apartment in Bibione oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Seafront apartment in Bibione”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 5 osób.

Gdzie znajduje się Seafront apartment in Bibione?

Obiekt znajduje się w miejscowości Bibione.

Jak daleko od obiektu „Seafront apartment in Bibione” znajduje się Bibione Autostazione?

Bibione Autostazione znajduje się 770 m od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Seafront apartment in Bibione” znajduje się najbliższe lotnisko?

Aeroporto Marco Polo di Venezia znajduje się 57,2 km od obiektu.

Opinie o Seafront apartment in Bibione

Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Seafront apartment in Bibione. Dodaj swoją na sleepzon.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10