Sea-LeVel

Troonstraat 143 0003 gelijkvloers, 8400 Ostende, Belgie

  • Až pro 4 hosty
  • Rozloha: 60 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Bazén

Výbavu ubytování doplňují kuchyň a myčka nádobí. Hosté zde mohou využít vyhřívaný bazén, bazén a terasu. Apartmán Sea-LeVel se nachází ve městě Ostende. Zeilschip Mercator leží 2,8 km od ubytování. K Puidebroeken je to 6,2 km.

Celé ubytování má 60 m². Ubytování pojme až čtyři osoby. Hosté mají k dispozici jednu ložnici. Spací místo v ložnici tvoří lůžko na patrové posteli, velká manželská postel (velikosti King).

Vzdálenosti k vybraným místům

Pláž Strand Mariakerke200 m
Mezinárodní letiště Ostend-Bruggy3 km
Boudewijn Seapark27 km
Bruggy28 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Nabídka pokojů

Apartmán s 1 ložnicí

  • vlastní koupelna
  • kuchyňský kout
  • kuchyň

4 osoby60 m²vlastní koupelna

Sea-LeVel - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Bazén
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Terasa
  • Přímo u pláže

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 20 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 300.00 EUR.

Způsob platby kauce: card.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • německy
  • anglicky
  • nizozemsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • LD399413

Sea-LeVel na mapě: Ostende

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Sea-LeVel“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 16:00 do 22:00. Odhlášení: od 06:00 do 11:00.

Je v ubytování „Sea-LeVel“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Má Sea-LeVel bazén?

Hosté mohou využívat bazén.

Pro kolik hostů je Sea-LeVel určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 4 hosty.

Nabízí Sea-LeVel vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Nabízí Sea-LeVel bezbariérové vybavení?

Alespoň jedna možnost ubytování má sprchový kout bez prahu.

Kde se nachází Sea-LeVel?

Ubytování se nachází ve městě Ostende.

Jak daleko je od ubytování „Sea-LeVel“ nejbližší letiště?

Internationale luchthaven Oostende–Brugge se nachází 2 km od ubytování.

Recenze ubytování Sea-LeVel

Průměrné hodnocení z 24 recenzí na Booking.com je 9,8/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Sea-LeVel zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleepzon.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10