Salento - Casa Pietrastella (Dom wakacyjny), Presicce (Włochy)

Dom wakacyjny: Presicce, Włochy - aktualne ceny, wolne terminy, opinie gości i zdjęcia

Via Giacomo Matteotti, 39, 73054 Presicce, Włochy

 

Salento - Casa Pietrastella

Salento - Casa Pietrastella mieści się na terenie miejscowości Presicce (Włochy). Kategoria zakwaterowania to dom wakacyjny.

Adres obiektu to Via Giacomo Matteotti, 39. Zameldowanie jest możliwe od 15:00 do 21:30; wymeldowanie odbywa się od 07:00 do 10:00.

Wybrane udogodnienia obiektu Salento - Casa Pietrastella: wycieczki piesze, plac zabaw na świeżym powietrzu, ogród, taras oraz bezpłatne Wi-Fi.

Wnętrze może pomieścić maksymalnie 7 osób, obejmuje 2 sypialnie oraz ma powierzchnię 140 m².

Zakwaterowanie obejmuje kuchnię. Z zakwaterowania roztacza się widok na ogród. Do dyspozycji jest prywatna łazienka.

W pobliżu

  • Lotnisko Brindisi100 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Wybór pokoi

Dom z 2 sypialniami

Główny wyróżnik tego pokoju: prywatna łazienka i łóżeczko dziecięce.

Salento - Casa Pietrastella - udogodnienia

W obiekcie Salento - Casa Pietrastella znajdziesz udogodnienia przydatne podczas pobytu.

  • darmowe Wi-Fi
  • klimatyzowane pokoje
  • pokoje dla rodzin
  • pokoje dla osób niepalących
  • przyjazne zwierzętom domowym
  • przestronny taras
  • zielony ogród

Zasady pobytu

Zameldowanie

  • od do

Wymeldowanie

  • od do

Zwierzęta

  • Obiekt akceptuje zwierzęta, przy czym może być naliczana dodatkowa opłata.
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • IT075098C200104368

Salento - Casa Pietrastella na mapie: Presicce

Otwórz mapę i od razu widzisz, gdzie dokładnie jest Salento - Casa Pietrastella i co masz pod ręką.

Jak goście oceniają Salento - Casa Pietrastella?

Zanim zarezerwujesz, zobacz szczere opinie osób, które już tu spały. Własną możesz dodać po pobycie.

Brak opinii o Salento - Casa Pietrastella. Dodaj swoją na sleepzon.com

Świeższe opinie gości sprawdzisz na Booking.com

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10