Riad Noumidya

Blad Lamsfer, Villa Rezaki, N°3 Route d'Imouzer, 30000 Fès, Maroko

  • Až pro 4 hosty
  • Až 70 m²
  • Bazén
  • Wellness nebo spa

Riad Noumidya se nachází ve městě Fès a nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci a terasu. Borj Sud برج الجنوب se nachází 6,1 km od ubytování. Vzdálenost k Jnan Sbil جنان السبيل je 6,3 km.

Ve všech pokojích mohou hosté využít vlastní koupelnu a klimatizaci. Během pobytu jsou k dispozici bazén, wellness centrum a parkoviště. Plocha vybraného pokoje může dosáhnout 70 m². Vybraný pokoj může mít jednu ložnici. V jednom pokoji se mohou ubytovat až čtyři osoby.

Vzdálenosti k vybraným místům

Fes6,1 km
Královský palác Fés6,2 km
Batha Square7,4 km
Medersa Bouanania8 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~2 413 Kč

Nabídka pokojů

Pokoj Deluxe

  • vlastní koupelna
  • balkon
  • terasa

4 osoby70 m²vlastní koupelna

Riad Noumidya - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Klimatizace
  • Bazén
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Restaurace
  • Bar
  • Letištní transfer

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd
OdjezdDo

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti od 12 let.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Jazyky
  • AR
  • anglicky
  • francouzsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Riad Noumidya na mapě: Fès

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Riad Noumidya“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 14:00. Odhlášení: do 12:00.

Je u objektu „Riad Noumidya“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Riad Noumidya“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Má Riad Noumidya bazén?

Hosté mohou využívat bazén.

Má Riad Noumidya wellness nebo spa?

Na místě je k dispozici wellness nebo spa.

Pro kolik hostů je Riad Noumidya určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 4 hosty.

Má Riad Noumidya restauraci nebo nabízí snídani?

V ubytování je restaurace.

Jak daleko je od ubytování „Riad Noumidya“ nejbližší letiště?

Aéroport Fès Saïss مطار فاس سايس se nachází 8,3 km od ubytování.

Recenze ubytování Riad Noumidya

Průměrné hodnocení z 620 recenzí na Booking.com je 9,1/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Riad Noumidya zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleepzon.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10