Residence Maresol

Via Marchionna, 16/B, 71019 Vieste, Włochy

  • Plaża w pobliżu
  • Do 4 osób
  • Do 45 m²
  • Spa lub wellness

Goście obiektu Residence Maresol w miejscowości Vieste mają do dyspozycji taras, bezpłatne Wi-Fi oraz parking. Odległość do Castello Svevo di Vieste wynosi 2,5 km. Spiaggia libera leży 1,4 km od aparthotelu.

W obiekcie Residence Maresol można wybrać opcję dla maksymalnie czterech osób. Dostępne opcje mają powierzchnię do 45 m². Jedna opcja ma do dwóch sypialni. Obiekt leży przy plaży. Apartamenty mają prywatną łazienkę. Niektóre apartamenty mają kuchnię. Goście obiektu mogą korzystać z centrum spa i sauny. Podczas pobytu można zagrać w tenisa stołowego, pływać z rurką albo nurkować.

Odległości do wybranych miejsc

Faro di Isola Sant'Eufemia3,5 km
Scialara o Castello1,4 km
Pizzomunno2,2 km
Grotta dei Pipistrelli2 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Wybór pokoi

Pokój dwuosobowy

  • prywatna łazienka
  • balkon
  • taras

2 osoby35 m²prywatna łazienka

Residence Maresol - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • bezpłatny parking
  • klimatyzacja
  • pokoje rodzinne
  • całkowity zakaz palenia
  • bar
  • codzienne sprzątanie
  • taras

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

Using GPS navigation, you can enter Lungomare E. Mattei as your destination.

Here you will find a flashing light with directions to the Magnolia hotel.

After the Magnolia hotel, turn right 50 meters.

After Torre Silvana, a 15th-century tower, you will find the signs for Maresol.

The structure's GPS coordinates are N 41.86453° and E 16.15994°.

We are present on Google Maps.

Air conditioning is available upon request and at an additional cost, as is a shared washing machine.

The first supply of linen is included in the total cost.

A change of linen is available for a fee.

The price list is at the reception.

Daily cleaning on request is subject to charges and does not include the kitchen and dishes.

The hob, refrigerator and all utensils must be left washed and tidy.

Please note that daily cleaning is available upon request at an additional cost of EUR 15 per night.

Please note that the breakfast will be unavailable between 01/01/2026 and 15/09/2026.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośbę możesz wpisać w polu 'Życzenia specjalne' albo przekazać bezpośrednio obiektowi, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Przy zameldowaniu trzeba okazać ważny dokument tożsamości ze zdjęciem i kartę kredytową.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Języki
  • angielski
  • hiszpański
  • francuski
  • włoski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • FG07106032000006319

Residence Maresol na mapie: Vieste

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Residence Maresol”?

Zameldowanie: od 17:00 do 20:00. Wymeldowanie: od 08:00 do 09:00.

Czy Residence Maresol oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Residence Maresol” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Czy Residence Maresol oferuje spa lub centrum wellness?

Na miejscu dostępne są udogodnienia spa lub wellness.

Czy Residence Maresol znajduje się blisko plaży?

W pobliżu obiektu znajduje się plaża.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Residence Maresol”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 4 osoby.

Jak daleko od obiektu „Residence Maresol” znajduje się Ferrovie del Gargano?

Ferrovie del Gargano znajduje się 2,2 km od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Residence Maresol” znajduje się najbliższe lotnisko?

Aeroporto di Foggia "Gino Lisa" znajduje się 70,6 km od obiektu.

Opinie o Residence Maresol

Średnia ocena z 255 opinii na Booking.com to 9,4/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Residence Maresol. Dodaj swoją na sleepzon.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10