Nizami by La Casa Hotel

156 Lev Tolstoy Street Nasimi District, AZ1005 Baku, Azerbejdżan

  • Do 4 osób
  • Do 50 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Sypialnie: 1

Nizami by La Casa Hotel znajduje się w miejscowości Baku i oferuje pokoje rodzinne oraz bezpłatne Wi-Fi. Muzeum Historii Azerbejdżanu leży 420 m od obiektu. Do Fəvvarələr Meydanı jest 90 m.

W obiekcie Nizami by La Casa Hotel można wybrać opcję dla maksymalnie czterech osób. Dostępne opcje mają powierzchnię do 50 m². Jedna opcja ma jedną sypialnię. Pokoje mają prywatną łazienkę i klimatyzację. Goście obiektu mogą korzystać z sali fitness. Recepcja działa przez całą dobę. Można zamówić transfer.

Odległości do wybranych miejsc

Maiden Tower700 m
Stacja kolejowa w Baku2,5 km
Park Upland3,4 km
Lotnisko Baku24 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~181 zł

Wybór pokoi

Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z 1 lub 2 łóżkami i balkonem

  • prywatna łazienka
  • balkon
  • taras

2 osoby20 m²prywatna łazienka

Nizami by La Casa Hotel - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • klimatyzacja
  • pokoje rodzinne
  • transfer lotniskowy
  • codzienne sprzątanie
  • całodobowa recepcja
  • śniadanie w pokoju
  • przechowalnia bagażu

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

Przy zameldowaniu trzeba okazać ważny dokument tożsamości ze zdjęciem i kartę kredytową.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Języki
  • AZ
  • angielski
  • rosyjski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Nizami by La Casa Hotel na mapie: Baku

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Nizami by La Casa Hotel”?

Zameldowanie: od 14:00. Wymeldowanie: do 11:00.

Czy w obiekcie „Nizami by La Casa Hotel” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Nizami by La Casa Hotel”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 4 osoby.

Czy Nizami by La Casa Hotel ma restaurację lub oferuje śniadanie?

Na miejscu serwowane jest śniadanie.

Czy Nizami by La Casa Hotel ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Czy Nizami by La Casa Hotel ma udogodnienia dla osób z ograniczoną mobilnością?

Co najmniej jedna opcja ma prysznic bezprogowy.

Jak daleko od obiektu „Nizami by La Casa Hotel” znajduje się İçərişəhər?

İçərişəhər znajduje się 690 m od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Nizami by La Casa Hotel” znajduje się najbliższe lotnisko?

Heydər Əliyev Beynəlxalq Aeroportu (GYD) znajduje się 20,7 km od obiektu.

Opinie o Nizami by La Casa Hotel

Średnia ocena z 407 opinii na Booking.com to 6,6/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Nizami by La Casa Hotel. Dodaj swoją na sleepzon.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10