無音-muon-

滋賀県高島市杇木麻生, 520-1451 Wada, Japonsko

  • Až pro 2 hosty
  • Rozloha: 110 m²
  • Ložnice: 1

無音-muon- se nachází ve městě Wada a nabízí gril, klimatizaci a bezplatné Wi-Fi. Vzdálenost k 蓼科テディベア美術館 je 10,8 km. 蓼科山 se nachází 11,9 km od prázdninového domu.

Hosté mají v ubytování k dispozici kuchyň a pračku. Hosté zde mohou využít saunu, parkoviště a terasu. Celé ubytování mohou využít až dvě osoby. Rozkládá se na 110 m². K odpočinku slouží jedna ložnice. V ložnici patří k vybavení futonová postel.

Vzdálenosti k vybraným místům

Honmachi Machiyakan29 km
Canora Hall34 km
Letiště Matsumoto52 km
佐久市立天来記念館11,8 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Nabídka pokojů

Dům s 1 ložnicí

  • vlastní koupelna
  • kuchyň
  • terasa

2 osoby110 m²vlastní koupelna

無音-muon- - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Klimatizace
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Terasa
  • Zahrada

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti od 18 let.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • anglicky
  • japonsky
  • KO
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • M250042279

無音-muon- na mapě: Wada

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „無音-muon“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 14:00 do 17:00. Odhlášení: od 11:00 do 11:00.

Je u objektu „無音-muon“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „無音-muon“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je 無音-muon určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 2 hosty.

Kde se nachází 無音-muon?

Ubytování se nachází ve městě Wada.

Jak daleko je od ubytování „無音-muon-“ nejbližší letiště?

信州まつもと空港 se nachází 29,9 km od ubytování.

Nachází se poblíž ubytování „無音-muon-“ vlek nebo lanovka?

北八ヶ岳ロープウェイ se nachází 15,5 km od ubytování.

Recenze ubytování 無音-muon-

Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O 無音-muon- zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleepzon.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10