Midtnes Hotel

Kong Belesveg 33, 6898 Balestrand, Norwegia

  • Do 3 osób
  • Do 16 m²
  • Sypialnie: 1

Hotel Midtnes Hotel w miejscowości Balestrand ma opcje zakwaterowania o powierzchni do 16 m², dla maksymalnie trzech osób i obejmujące maksymalnie jedną sypialnię. Odległość do Norsk Reiselivsmuseum wynosi 350 m. Kvinnafossen naturreservat leży 7,4 km od hotelu.

Pokoje mają prywatną łazienkę. Niektóre pokoje mają balkon. Można korzystać z prywatnego parkingu, tarasu i restauracji.

Odległości do wybranych miejsc

Sognefjord akvarium350 m
Vetlefjordsøyra naturreservat10,4 km
Tjugum kyrkje1 km
Lunde arboretum1,3 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Wybór pokoi

Pokój jednoosobowy

  • prywatna łazienka
  • prysznic

2 osoby8 m²prywatna łazienka

Midtnes Hotel - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • bezpłatny parking
  • całkowity zakaz palenia
  • restauracja
  • bar
  • taras
  • ogród
  • przechowalnia bagażu

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Łóżeczko dziecięce - dla dzieci w wieku 0–1 lat

Dostawka - dla dzieci w wieku 0–15 lat

Dostawka - dla dzieci od 16 lat

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Języki
  • niemiecki
  • angielski
  • LT
  • norweski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Midtnes Hotel na mapie: Balestrand

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Midtnes Hotel”?

Zameldowanie: od 14:00. Wymeldowanie: do 11:00.

Czy Midtnes Hotel oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Midtnes Hotel” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Midtnes Hotel”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 3 osoby.

Czy Midtnes Hotel ma restaurację lub oferuje śniadanie?

Na miejscu działa restauracja.

Gdzie znajduje się Midtnes Hotel?

Obiekt znajduje się w miejscowości Balestrand.

Jak daleko od obiektu „Midtnes Hotel” znajduje się Balestrand?

Balestrand znajduje się 370 m od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Midtnes Hotel” znajduje się najbliższe lotnisko?

Sogndal lufthamn znajduje się 32,8 km od obiektu.

Opinie o Midtnes Hotel

Średnia ocena z 832 opinii na Booking.com to 8,5/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Midtnes Hotel. Dodaj swoją na sleepzon.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10