Maison-indi

3 Mont, 6661 Houffalize, Belgia

  • Do 10 osób
  • Powierzchnia: 250 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Sypialnie: 4

Maison-indi znajduje się w miejscowości Houffalize i oferuje pokoje rodzinne, klimatyzację oraz bezpłatne Wi-Fi. Obiekt znajduje się 2,3 km od houtopia. Parc naturel des deux Ourthes znajduje się 6,4 km od domu wakacyjnego.

Maison-indi ma kuchnię i zmywarkę. Goście mogą korzystać z prywatnego parkingu, tarasu i ogrodu. Podczas pobytu można łowić ryby, popływać kajakiem albo zagrać w minigolfa. Obiekt ma 250 m² powierzchni. Znajdują się w nim cztery sypialnie, a maksymalnie może tu nocować dziesięć osób. Cztery sypialnie mają łóżko pojedyncze.

Odległości do wybranych miejsc

The Feudal Castle33 km
Dworzec kolejowy w Coo40 km
Plopsa Coo41 km
Lotnisko Liège78 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~1 766 zł

Wybór pokoi

Dom z 4 sypialniami

  • kuchnia
  • widok na ogród
  • zmywarka

10 osób250 m²kuchnia

Maison-indi - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • bezpłatny parking
  • klimatyzacja
  • pokoje rodzinne
  • całkowity zakaz palenia
  • zwierzęta są akceptowane
  • bar
  • taras

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 21 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Obiekt może wymagać depozytu w wysokości 300.00 EUR.

Łóżeczko dziecięce - dla dzieci w wieku 0–2 lat · bezpłatnie

Zwierzęta

  • Zwierzęta są akceptowane. Może obowiązywać dodatkowa opłata.
Ważne informacje

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośbę możesz wpisać w polu 'Życzenia specjalne' albo przekazać bezpośrednio obiektowi, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Języki
  • niemiecki
  • angielski
  • francuski
  • niderlandzki
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Maison-indi na mapie: Houffalize

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Maison-indi”?

Zameldowanie: od 16:00 do 23:00. Wymeldowanie: od 08:00 do 12:00.

Czy Maison-indi oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Maison-indi” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Maison-indi”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 10 osób.

Czy Maison-indi ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Czy Maison-indi ma udogodnienia dla osób z ograniczoną mobilnością?

Co najmniej jedna opcja ma prysznic bezprogowy.

Jak daleko od obiektu „Maison-indi” znajduje się najbliższe lotnisko?

Port lotniczy Liège znajduje się 59,2 km od obiektu.

Czy w pobliżu obiektu „Maison-indi” znajduje się wyciąg lub kolejka?

Bobsleigh znajduje się 28,2 km od obiektu.

Opinie o Maison-indi

Średnia ocena z 9 opinii na Booking.com to 9/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Maison-indi. Dodaj swoją na sleepzon.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10