Le Jas de Gordes

Route De Cavaillon, 84220 Gordes, Francja

  • Do 2 osób
  • Do 40 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Basen

Obiekt Le Jas de Gordes w miejscowości Gordes zapewnia gościom bar, bezpłatne Wi-Fi oraz pokoje rodzinne. Odległość do Château de Gordes wynosi 800 m. ENS Les Près des Poulivets leży 7,1 km od hotelu.

W obiekcie Le Jas de Gordes można wybrać opcję dla maksymalnie dwóch osób. Dostępne opcje mają powierzchnię do 40 m². Maksymalna liczba sypialni w dostępnych opcjach to jedna sypialnia. Pokoje mają prywatną łazienkę i klimatyzację. Goście mogą korzystać z podgrzewanego basenu, prywatnego parkingu i tarasu. Podczas pobytu można jeździć na rowerze albo wybrać się na pieszą wycieczkę.

Odległości do wybranych miejsc

Village des Bories1,3 km
ENS multisites Les zones humides du Calavon7,4 km
Château de Cabrières4 km
ENS Les marnes Aptiennes de la Tuilière10,1 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~1 176 zł

Jak sprawdzić dostępność w obiekcie Le Jas de Gordes?

Wybierz termin pobytu i kliknij „Zobacz dostępność”. Jeśli obiekt nie będzie dostępny, zobaczysz podobne obiekty w wybranym terminie lub propozycje innych dat.

Wybór pokoi

Pokój Dwuosobowy typu Comfort z patio

  • prywatna łazienka
  • balkon
  • taras

2 osoby20 m²prywatna łazienka

Le Jas de Gordes - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • bezpłatny parking
  • klimatyzacja
  • basen
  • pokoje rodzinne
  • całkowity zakaz palenia
  • bar
  • codzienne sprzątanie

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Łóżeczko dziecięce - dla dzieci w wieku 0–3 lat · bezpłatnie

Dostawka - dla dzieci w wieku 0–12 lat

Dostawka - dla dzieci w wieku 13–17 lat

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

Goście poniżej 18. roku życia mogą zameldować się wyłącznie z rodzicem lub oficjalnym opiekunem.

Języki
  • niemiecki
  • angielski
  • francuski
  • włoski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Le Jas de Gordes na mapie: Gordes

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Le Jas de Gordes”?

Zameldowanie: od 16:00 do 22:30. Wymeldowanie: od 07:00 do 12:00.

Czy Le Jas de Gordes oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Le Jas de Gordes” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Czy Le Jas de Gordes ma basen?

Goście mają dostęp do basenu.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Le Jas de Gordes”?

Maksymalnie mogą tu nocować 2 osoby.

Czy Le Jas de Gordes ma restaurację lub oferuje śniadanie?

Na miejscu serwowane jest śniadanie.

Czy Le Jas de Gordes ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Jak daleko od obiektu „Le Jas de Gordes” znajduje się najbliższe lotnisko?

Aéroport de Marseille Provence znajduje się 52,1 km od obiektu.

Opinie o Le Jas de Gordes

Średnia ocena z 419 opinii na Booking.com to 8,9/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Le Jas de Gordes. Dodaj swoją na sleepzon.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10