La Casona

Calle 62 número 896, 1900 La Plata, Argentina

  • Až pro 2 hosty
  • Rozloha: 57 m²
  • Ložnice: 1

Pohled z ubytování se otevírá na zahradu. Hosté mají v ubytování k dispozici kuchyň. Hosté zde mohou využít Wi-Fi. Ubytování se nachází 1,3 km od Museo y Archivo Dardo Rocha. Parque Ecológico Municipal leží 13,4 km od apartmánu.

Apartmán La Casona najdete ve městě La Plata. Celé ubytování mohou využít až dvě osoby. Rozkládá se na 57 m². K odpočinku slouží jedna ložnice. V ložnici patří k vybavení velká manželská postel (velikosti King).

Vzdálenosti k vybraným místům

Katedrála La Plata1,3 km
La Plata Museum3,1 km
Estadio Ciudad de La Plata5,4 km
Roberto José Mouras Race Track33 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Nabídka pokojů

Apartmán s 1 ložnicí

  • kuchyňský kout
  • kuchyň
  • výhled do zahrady

2 osoby57 m²kuchyňský kout

La Casona - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Turistické informace

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti od 18 let.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • anglicky
  • španělsky
  • portugalsky
  • švédsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

La Casona na mapě: La Plata

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „La Casona“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 16:00 do 19:00. Odhlášení: od 08:00 do 10:00.

Je v ubytování „La Casona“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je La Casona určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 2 hosty.

Nabízí La Casona vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Kde se nachází La Casona?

Ubytování se nachází ve městě La Plata.

Jak daleko je Circunvalación od ubytování „La Casona“?

Circunvalación se nachází 1,4 km od ubytování.

Jak daleko je od ubytování „La Casona“ nejbližší letiště?

Aeropuerto de La Plata se nachází 6,8 km od ubytování.

Recenze ubytování La Casona

Průměrné hodnocení z 7 recenzí na Booking.com je 10/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O La Casona zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleepzon.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10