Howard Johnson by Wyndham Houston Hobby Airport

8800 Airport Boulevard, TX 77061 Houston, USA

  • Až pro 4 hosty
  • Až 22 m²
  • Bazén
  • Ložnice: 1

Na stránce ubytování Howard Johnson by Wyndham Houston Hobby Airport je možné prohlédnout si fotografie, zobrazit dostupné pokoje a zkontrolovat ceny a dostupnost. Ubytování nabízí bazén, klimatizaci a bezplatné Wi-Fi. Do centra je to 15,44 km.

Ve městě Houston najdete hotel Howard Johnson by Wyndham Houston Hobby Airport. Letiště Williama P Hobbyho se nachází ve vzdálenosti 1 km od hotelu.

Ve všech pokojích mohou hosté využít vlastní koupelnu a klimatizaci. Během pobytu jsou k dispozici bazén, parkoviště a zahrada.

Plocha vybraného pokoje může dosáhnout 22 m². Vybraný pokoj může mít jednu ložnici. V jednom pokoji se mohou ubytovat až čtyři osoby.

Vzdálenosti k vybraným místům

  • Letiště Williama P Hobbyho1 km
  • Texas Southern University16 km
  • Stadion BBVA - Houston Dynamo16 km
  • Toyota Center v Houstonu16 km
  • Minute Maid Park17 km
  • George R. Brown Convention Center17 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~1 312 Kč

Nabídka pokojů

Pokoj s manželskou postelí King - nekuřácký

  • vlastní koupelna
  • klimatizace
  • set na čaj a kávu

2 osoby20 m²vlastní koupelna

Howard Johnson by Wyndham Houston Hobby Airport - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Klimatizace
  • Bazén
  • Nekuřácké pokoje
  • Denní úklid
  • Recepce 24 hodin denně
  • Fax/kopírka

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd
OdjezdDo

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 21 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 50.00 USD.

Způsob platby kauce: cash.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Jazyk
  • anglicky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Howard Johnson by Wyndham Houston Hobby Airport na mapě: Houston

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Howard Johnson by Wyndham Houston Hobby Airport“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00. Odhlášení: do 11:00.

Je u objektu „Howard Johnson by Wyndham Houston Hobby Airport“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Howard Johnson by Wyndham Houston Hobby Airport“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Má Howard Johnson by Wyndham Houston Hobby Airport bazén?

Hosté mohou využívat bazén.

Pro kolik hostů je Howard Johnson by Wyndham Houston Hobby Airport určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 4 hosty.

Kde se nachází Howard Johnson by Wyndham Houston Hobby Airport?

Ubytování se nachází ve městě Houston.

Co se nachází v okolí ubytování „Howard Johnson by Wyndham Houston Hobby Airport“?

Letiště Williama P Hobbyho se nachází ve vzdálenosti 1 km od ubytování.

Recenze ubytování Howard Johnson by Wyndham Houston Hobby Airport

Průměrné hodnocení z 455 recenzí na Booking.com je 3,7/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Howard Johnson by Wyndham Houston Hobby Airport zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleepzon.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10