У Віти номер 4

Синевирська Поляна, 90040 Siněvirská Poljana, Ukrajina

  • Až pro 4 hosty
  • Rozloha: 24 m²
  • Ložnice: 1

Ve městě Siněvirská Poljana najdete apartmán У Віти номер 4. Vzdálenost k Екопарк «Долина Вовків» je 6,4 km. Озеро Синевир se nachází 1,7 km od apartmánu.

Hosté mohou v ubytování využít kuchyňský kout a pračku. Během pobytu jsou k dispozici parkoviště, terasa a Wi-Fi. Ubytování má jednu ložnici. Jeho plocha dosahuje 24 m². Pobývat zde mohou nejvýše čtyři osoby. Ke spaní slouží manželská postel, rozkládací pohovka.

Vzdálenosti k vybraným místům

Muzeum lesa a plavení dřeva10,2 km
Кам'янка7,8 km
Покровська церква4,2 km
Siněvir1,6 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Nabídka pokojů

Apartmán s 1 ložnicí

  • vlastní koupelna
  • kuchyňský kout
  • balkon

4 osoby24 m²vlastní koupelna

У Віти номер 4 - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Terasa

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • rusky
  • UK
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

У Віти номер 4 na mapě: Siněvirská Poljana

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „У Віти номер 4“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 14:00 do 23:00. Odhlášení: od 06:00 do 12:00.

Je u objektu „У Віти номер 4“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „У Віти номер 4“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je У Віти номер 4 určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 4 hosty.

Kde se nachází У Віти номер 4?

Ubytování se nachází ve městě Siněvirská Poljana.

Jak daleko je od ubytování „У Віти номер 4“ nejbližší letiště?

Міжнародний аеропорт "Івано-Франківськ" se nachází 78,1 km od ubytování.

Nachází se poblíž ubytování „У Віти номер 4“ vlek nebo lanovka?

Двокрісельний підйомник "Захар Беркут" se nachází 26,3 km od ubytování.

Recenze ubytování У Віти номер 4

Průměrné hodnocení z 40 recenzí na Booking.com je 8,7/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O У Віти номер 4 zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleepzon.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10