Armada Residence Hotel Apartments Airport Road

26561 8138, 26561 Taif, Arabia Saudyjska

  • Do 5 osób
  • Do 97 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Sypialnie: 2

Goście obiektu Armada Residence Hotel Apartments Airport Road w miejscowości Taif mają do dyspozycji pokoje rodzinne oraz klimatyzację. متحف الشريف leży 10,5 km od aparthotelu. Odległość do متنزه سيسد الوطني wynosi 8 km.

Wśród dostępnych apartamentów metraż sięga 97 m². Największy apartament mieści maksymalnie pięć osób i ma do dwóch sypialni. Apartamenty mają prywatną łazienkę. Niektóre apartamenty mają aneks kuchenny. Można też korzystać z prywatnego parkingu i bezpłatnego Wi-Fi. Recepcja działa przez całą dobę.

Odległości do wybranych miejsc

King Faisal Garden7,1 km
Centrum handlowe Jouri8,5 km
King Fahad Garden11 km
Park Narodowy Salysad18 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~346 zł

Wybór pokoi

Pokój typu Standard z łóżkiem typu king-size

  • prywatna łazienka
  • klimatyzacja
  • lodówka

3 osoby50 m²prywatna łazienka

Armada Residence Hotel Apartments Airport Road - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • bezpłatny parking
  • klimatyzacja
  • pokoje rodzinne
  • całkowity zakaz palenia
  • całodobowa recepcja
  • przechowalnia bagażu
  • usługi konsjerża

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Obiekt może wymagać depozytu w wysokości 300.00 SAR.

Metoda płatności za depozyt: cash.

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Języki
  • AR
  • angielski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • 10010992

Armada Residence Hotel Apartments Airport Road na mapie: Taif

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Armada Residence Hotel Apartments Airport Road”?

Zameldowanie: od 16:00 do 18:00. Wymeldowanie: od 08:00 do 12:00.

Czy Armada Residence Hotel Apartments Airport Road oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Armada Residence Hotel Apartments Airport Road” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Armada Residence Hotel Apartments Airport Road”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 5 osób.

Czy Armada Residence Hotel Apartments Airport Road ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Czy Armada Residence Hotel Apartments Airport Road ma udogodnienia dla osób z ograniczoną mobilnością?

Co najmniej jedna opcja ma prysznic bezprogowy.

Gdzie znajduje się Armada Residence Hotel Apartments Airport Road?

Obiekt znajduje się w miejscowości Taif.

Czy w pobliżu obiektu „Armada Residence Hotel Apartments Airport Road” znajduje się wyciąg lub kolejka?

تلفريك الهدا znajduje się 19,8 km od obiektu.

Opinie o Armada Residence Hotel Apartments Airport Road

Średnia ocena z 7 opinii na Booking.com to 9,4/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Armada Residence Hotel Apartments Airport Road. Dodaj swoją na sleepzon.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10