2х комнатные апартаменты в самом центре Одессы (Apartament), Odessa (Ukraina)

Apartament: Odessa, Ukraina - porównaj ceny, przejrzyj opinie gości i zarezerwuj online

Театральний провулок, 14 2 этаж, 65000 Odessa, Ukraina

 

2х комнатные апартаменты в самом центре Одессы

W miejscowości Odessa (Ukraina) znajduje się obiekt noclegowy 2х комнатные апартаменты в самом центре Одессы. Kategoria zakwaterowania to apartament.

Wnętrze może pomieścić maksymalnie 4 osoby, ma powierzchnię 90 m² oraz obejmuje 1 sypialnię.

Wśród głównych udogodnień znajdują się: ogrzewanie oraz klimatyzacja. Na miejscu zapewniono również bezpłatny parking oraz bezpłatne Wi-Fi. Zakwaterowanie obejmuje kuchnię. Do dyspozycji jest prywatna łazienka. Dodatkowe wyposażenie to: telewizor.

Przyjazd możliwy jest od 12:00 do 18:00; wyjazd od 08:00 do 11:00. Obiekt jest zlokalizowany pod adresem Театральний провулок, 14 2 этаж. Jednym z pobliskich miejsc jest Port w Odessie; odległość wynosi 700 m.

W pobliżu

  • Port w Odessie700 m
  • Plaża Lanzheron Beach2,5 km
  • Dworzec kolejowy Odessa Główna3,3 km
  • Odessa13 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Wybór pokoi

Apartament z 1 sypialnią

Najważniejsze fakty: pobyt dla 4 osób i przestrzeń 90 m2.

2х комнатные апартаменты в самом центре Одессы - udogodnienia

W obiekcie 2х комнатные апартаменты в самом центре Одессы znajdziesz udogodnienia przydatne podczas pobytu.

  • darmowe Wi-Fi
  • parkowanie gratis
  • klimatyzowane pokoje
  • pokoje dla rodzin
  • absolutny zakaz palenia

Zasady pobytu

Zameldowanie

  • od do

Wymeldowanie

  • od do

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

2х комнатные апартаменты в самом центре Одессы na mapie: Odessa

Centrum, przystanki, restauracje - sprawdź na mapie, co jest w okolicy 2х комнатные апартаменты в самом центре Одессы.

Opinie gości o 2х комнатные апартаменты в самом центре Одессы

Prawdziwe wrażenia z pobytu w 2х комнатные апартаменты в самом центре Одессы: oceny, plusy i informacje, na które warto zwrócić uwagę. Miejsce: Odessa.

Brak opinii o 2х комнатные апартаменты в самом центре Одессы. Dodaj swoją na sleepzon.com

Aktualne oceny gości zobaczysz na Booking.com

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10