Апартаменты за гости Гавань

Бяла,Варненская область,, 9101 Bjala, Bulharsko

  • Pláž v blízkosti
  • Až pro 5 hostů
  • Až 75 m²
  • Ložnice: 1

Z Апартаменты за гости Гавань je to do centra 2,64 km. Ubytování nabízí parkování, terasu a rodinné pokoje. Na stránce je možné prohlédnout si fotografie, zobrazit dostupné pokoje a zkontrolovat ceny a dostupnost.

Pláž je v blízkosti ubytování. Součástí vybavení ubytování jsou kuchyň a pračka. K dostupnému zázemí patří parkoviště a terasa. Apartmán leží 39 km od místa Action Aquapark.

K dispozici je 75 m² obytné plochy. K ubytování patří jedna ložnice. Ubytovat se zde může nejvýše pět osob. Součástí vybavení ložnice je manželská postel.

Po dobu pobytu lze vyrazit na pěší túru, jezdit na kole nebo rybařit. Apartmán Апартаменты за гости Гавань leží ve městě Bjala.

Vzdálenosti k vybraným místům

  • Pláž Plage de Byala100 m
  • Action Aquapark39 km
  • Starý Nesebar46 km
  • Letiště Varna60 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Nabídka pokojů

Apartmán s 1 ložnicí

  • vlastní koupelna
  • kuchyň
  • balkon

5 osob75 m²vlastní koupelna

Апартаменты за гости Гавань - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje
  • Domácí zvířata povolena
  • Letištní transfer
  • Terasa

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Zvířata

  • Domácí zvířata jsou povolena zdarma.
Důležité informace

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • BG
  • anglicky
  • rusky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • BC-05R-2CD-AO,BC-05N 2CD-AO,BC-05Z-2CD-AO,BC-051-2CD-AO,BC-05L 2CD-AO

Апартаменты за гости Гавань na mapě: Bjala

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Апартаменты за гости Гавань“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 13:00 do 18:00. Odhlášení: od 08:00 do 12:00.

Je u objektu „Апартаменты за гости Гавань“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Апартаменты за гости Гавань“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Nachází se Апартаменты за гости Гавань blízko pláže?

V blízkosti se nachází pláž.

Pro kolik hostů je Апартаменты за гости Гавань určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 5 hostů.

Nabízí Апартаменты за гости Гавань vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Kde se nachází Апартаменты за гости Гавань?

Ubytování se nachází ve městě Bjala.

Co se nachází v okolí ubytování „Апартаменты за гости Гавань“?

Action Aquapark se nachází ve vzdálenosti 39 km od ubytování.

Recenze ubytování Апартаменты за гости Гавань

Průměrné hodnocení z 9 recenzí na Booking.com je 9,3/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Апартаменты за гости Гавань zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleepzon.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10