F205 - Good VIbes (Prázdninový dům), Oceanside (USA)

Prázdninový dům: Oceanside, USA - zkontrolujte ceny a volné termíny, prohlédněte si recenze a fotky

999 N Pacific St Unit F205, 92054 Oceanside, USA

 

F205 - Good VIbes

Ubytovací zařízení F205 - Good VIbes leží v destinaci Oceanside (USA). Typ ubytovacího zařízení: prázdninový dům.

Dostupná jednotka čítá 1 ložnici a umožňuje pobyt až pro 4 hosty. Kuchyň – přehled vybavení: lednička, trouba a varná deska. Vybavení koupelny: fén. Vybavení obývací části: posezení, jídelna a krb.

Nabídka služeb, vybavení a aktivit: terasa, gril, bezplatné Wi-Fi, sauna, bezplatné parkování a bazén.

Čas příjezdu: od 15:00; čas odjezdu: do 10:00. Adresa pro příjezd: 999 N Pacific St Unit F205.

V okolí

  • Pláž Harbor Beach70 m
  • Miracosta College13 km
  • Legoland v Kalifornii14 km
  • Letiště McClellan-Palomar17 km
  • Torrey Pines State Reserve39 km
  • San Diego Zoo Safari Park46 km
  • La Jolla Cove49 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Nabídka pokojů

Apartmán

Silné stránky: lednice a posezení. Plus pobyt pro 4 osoby.

F205 - Good VIbes - vybavení

F205 - Good VIbes nabízí vybavení, které se může hodit během pobytu.

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Bezplatné parkování
  • Plavecký bazén
  • Venkovní terasa
  • Centrum pro fitness
  • Výtahová služba

Pravidla pobytu

Příjezd

  • Od

Odjezd

  • Do

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

F205 - Good VIbes na mapě: Oceanside

Centrum, zastávky, restaurace - podívej se na mapě, co je v okolí F205 - Good VIbes.

Co hosté říkají o F205 - Good VIbes

Najdete tu recenze z pobytů v F205 - Good VIbes. Po návratu můžete připsat vlastní.

O F205 - Good VIbes zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleepzon.com

Nejnovější hodnocení hostů jsou na Booking.com

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10