那須キャッスルロッジ,4000平米の広大な森を独り占め

高久乙3376, 3250303 Nasu, Japonsko

  • Až pro 16 hostů
  • Rozloha: 220 m²
  • Ložnice: 5

Výbavu ubytování doplňují kuchyň a pračka. Hosté zde mohou využít Wi-Fi. Vila 那須キャッスルロッジ,4000平米の広大な森を独り占め se nachází ve městě Nasu. 那須サファリパーク leží 3 km od ubytování. K 茶臼岳 je to 5,3 km.

Celé ubytování má 220 m². Ubytování pojme až 16 osob. Hosté mají k dispozici pět ložnic. Spací místa v ložnicích tvoří futonová postel, manželská postel a samostatná postel.

Vzdálenosti k vybraným místům

Vlakové nádraží Shirakawa Station29 km
Hrad Komine-jō29 km
Letiště Fukušima57 km
那須御用邸3,7 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Nabídka pokojů

Villa typu Superior

  • vlastní koupelna
  • kuchyň
  • výhled do zahrady

16 osob220 m²vlastní koupelna

那須キャッスルロッジ,4000平米の広大な森を独り占め - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Klimatizace
  • Domácí zvířata povolena

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdDo

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Zvířata

  • Domácí zvířata jsou povolena zdarma.
Jazyky
  • anglicky
  • japonsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 040500530

那須キャッスルロッジ,4000平米の広大な森を独り占め na mapě: Nasu

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „那須キャッスルロッジ,4000平米の広大な森を独り占め“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 16:00 do 19:00. Odhlášení: do 10:00.

Je v ubytování „那須キャッスルロッジ,4000平米の広大な森を独り占め“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je 那須キャッスルロッジ,4000平米の広大な森を独り占め určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 16 hostů.

Kde se nachází 那須キャッスルロッジ,4000平米の広大な森を独り占め?

Ubytování se nachází ve městě Nasu.

Jak daleko je od ubytování „那須キャッスルロッジ,4000平米の広大な森を独り占め“ nejbližší letiště?

福島空港 se nachází 42,8 km od ubytování.

Nachází se poblíž ubytování „那須キャッスルロッジ,4000平米の広大な森を独り占め“ vlek nebo lanovka?

那須ロープウェイ se nachází 5,1 km od ubytování.

Recenze ubytování 那須キャッスルロッジ,4000平米の広大な森を独り占め

Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O 那須キャッスルロッジ,4000平米の広大な森を独り占め zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleepzon.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10