Уютная квартира Самал 2 Посольство США

47 микрорайон Самал-2, 050000 Almaty, Kazachstán

  • Až pro 3 hosty
  • Až 43 m²
  • Ložnice: 1

Уютная квартира Самал 2 Посольство США má v nabídce klimatizaci, bezplatné Wi-Fi a parkování. Ubytování leží 2,98 km od centra. Na stránce je možné prohlédnout si fotografie, zobrazit dostupné pokoje a zkontrolovat ceny a dostupnost.

Уютная квартира Самал 2 Посольство США je apartmán ve městě Almaty.

Interiér má 43 m². Interiér zahrnuje jednu ložnici. Ubytování je určené nejvýše pro tři osoby. V ložnici je k dispozici manželská postel. Z apartmánu je to k místu Kazakhstan Independence Monument 1,7 km.

V ubytování jsou k dispozici kuchyň a pračka. Zázemí zahrnuje parkoviště a Wi-Fi.

Vzdálenosti k vybraným místům

  • Central State Museum of the Republic of Kazakhstan1 km
  • Kazakhstan Independence Monument1,7 km
  • Republic Palace2,3 km
  • Kok Tobe Mountain3,5 km
  • Abay Opera House3,6 km
  • Mezinárodní letiště Almaty16 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Nabídka pokojů

Apartmán s 1 ložnicí

  • kuchyň
  • balkon
  • klimatizace

3 osoby43 m²kuchyň

Уютная квартира Самал 2 Посольство США - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Klimatizace
  • Všechny prostory nekuřácké

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd
OdjezdDo

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 20 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 15,000.00 KZT.

Způsob platby kauce: card.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Jazyk
  • anglicky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Уютная квартира Самал 2 Посольство США na mapě: Almaty

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Уютная квартира Самал 2 Посольство США“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 14:00. Odhlášení: do 12:00.

Je u objektu „Уютная квартира Самал 2 Посольство США“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Уютная квартира Самал 2 Посольство США“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Уютная квартира Самал 2 Посольство США určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 3 hosty.

Kde se nachází Уютная квартира Самал 2 Посольство США?

Ubytování se nachází ve městě Almaty.

Co se nachází v okolí ubytování „Уютная квартира Самал 2 Посольство США“?

Kazakhstan Independence Monument se nachází ve vzdálenosti 1,7 km od ubytování.

Recenze ubytování Уютная квартира Самал 2 Посольство США

Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Уютная квартира Самал 2 Посольство США zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleepzon.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10