小豆島プライベートキャンプサイト

池田5596-716, 761-4301 Shōdoshima, Japonia

  • Do 11 osób
  • Do 159 m²
  • Sypialnie: 4

小豆島プライベートキャンプサイト zapewnia gościom parking, pobyt ze zwierzętami oraz taras. Tutaj można obejrzeć zdjęcia, sprawdzić dostępne pokoje oraz ceny i dostępność. Centrum znajduje się 5,05 km od obiektu.

小豆島プライベートキャンプサイト to dom wakacyjny o powierzchni 159 m², przygotowany dla maksymalnie 11 osób. W czterech sypialniach znajdują się łóżko podwójne, łóżko pojedyncze, materac futon oraz łóżko podwójne. Obiekt znajduje się w miejscowości Shōdoshima. Odległość do 二十四の瞳映画村 wynosi 6 km. 大部港 leży 6,4 km od domu wakacyjnego.

Obiekt ma kuchnię i pralkę. Na miejscu można korzystać z prywatnego parkingu i tarasu. Można zamówić transfer.

Odległości do wybranych miejsc

Okunoin Kasagatakiji Temple8,9 km
Cycad at Seiganji Temple9 km
Catholic Shodoshima Church11 km
Saiko-ji Temple11 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Wybór pokoi

Dom wakacyjny

  • prywatna łazienka
  • kuchnia
  • balkon

11 osób159 m²prywatna łazienka

小豆島プライベートキャンプサイト - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • bezpłatny parking
  • klimatyzacja
  • pokoje rodzinne
  • zwierzęta są akceptowane
  • taras
  • ogród
  • pralnia

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Dostawka - dla dzieci od 0 lat · bezpłatnie

Zwierzęta

  • Zwierzęta są akceptowane. Może obowiązywać dodatkowa opłata.
Język
  • japoński
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • 小豆保健所第829号

小豆島プライベートキャンプサイト na mapie: Shōdoshima

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „小豆島プライベートキャンプサイト”?

Zameldowanie: od 15:00 do 23:00. Wymeldowanie: od 07:00 do 11:00.

Czy 小豆島プライベートキャンプサイト oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „小豆島プライベートキャンプサイト” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „小豆島プライベートキャンプサイト”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 11 osób.

Czy 小豆島プライベートキャンプサイト ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Gdzie znajduje się 小豆島プライベートキャンプサイト?

Obiekt znajduje się w miejscowości Shōdoshima.

Jak daleko od obiektu „小豆島プライベートキャンプサイト” znajduje się najbliższe lotnisko?

高松空港 znajduje się 38,4 km od obiektu.

Czy w pobliżu obiektu „小豆島プライベートキャンプサイト” znajduje się wyciąg lub kolejka?

寒霞渓ロープウェイ znajduje się 3,9 km od obiektu.

Opinie o 小豆島プライベートキャンプサイト

Średnia ocena z 14 opinii na Booking.com to 9,9/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o 小豆島プライベートキャンプサイト. Dodaj swoją na sleepzon.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10