味の宿 喜久多

1568, 413-0411 Inatori, Japonsko

  • Až pro 4 hosty
  • Až 18 m²
  • Ložnice: 1

Ubytování 味の宿 喜久多 ve městě Inatori nabízí hostům bezplatné Wi-Fi a bar. 体感動物園iZoo leží 5,7 km od ubytování. K 河津バガテル公園 (フランス式庭園) je to 5,4 km.

Ve všech pokojích patří k vybavení vlastní koupelna a klimatizace. Využít lze parkoviště a restauraci. Hosté mohou využít transfer. Jeden pokoj může mít až 18 m². Některé pokoje mají jednu ložnici. Jeden pokoj je určený nejvýše pro čtyři osoby. Hosté mohou během pobytu potápět se, jezdit na kajaku nebo rybařit.

Vzdálenosti k vybraným místům

Inatori Hachiman Shrine800 m
Chrám Shuzenji44 km
Shuzenji Niji no Sato46 km
熱川バナナワニ園6,1 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Nabídka pokojů

Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a koupelnou

  • vlastní koupelna
  • výhled na hory
  • klimatizace

2 osoby18 m²vlastní koupelna

味の宿 喜久多 - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Klimatizace
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Restaurace
  • Bar
  • Expresní přihlášení a odhlášení
  • Úschova zavazadel

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Hostům s tetováním může být odepřen vstup do společných lázní a dalších zařízení, pokud by jejich tetování bylo viditelné ostatním hostům.

Hosté, kteří ještě nedovršili věku 18 let, se mohou ubytovat pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Jazyky
  • anglicky
  • japonsky
  • čínsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

味の宿 喜久多 na mapě: Inatori

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „味の宿 喜久多“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00 do 20:00. Odhlášení: od 07:00 do 10:00.

Je u objektu „味の宿 喜久多“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „味の宿 喜久多“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je 味の宿 喜久多 určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 4 hosty.

Má 味の宿 喜久多 restauraci nebo nabízí snídani?

V ubytování je restaurace.

Kde se nachází 味の宿 喜久多?

Ubytování se nachází ve městě Inatori.

Jak daleko je 伊豆稲取 od ubytování „味の宿 喜久多“?

伊豆稲取 se nachází 800 m od ubytování.

Jak daleko je od ubytování „味の宿 喜久多“ nejbližší letiště?

富士山静岡空港 se nachází 78,1 km od ubytování.

Recenze ubytování 味の宿 喜久多

Průměrné hodnocení z 12 recenzí na Booking.com je 7,1/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O 味の宿 喜久多 zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleepzon.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10