のんびれっじ 季流 (きりゅう)

百村3012-20, 325-0115 Nasushiobara, Japonsko

  • Až pro 10 hostů
  • Rozloha: 120 m²
  • Ložnice: 3

Výbavu ubytování doplňují kuchyň a vlastní koupelna. Hosté zde mohou využít parkoviště, zahradu a Wi-Fi. Prázdninový dům のんびれっじ 季流 (きりゅう) se nachází ve městě Nasushiobara. 那須サファリパーク leží 6 km od ubytování. K 乙女の滝 je to 2,5 km.

Celé ubytování má 120 m². Ubytování pojme až deset osob. Hosté mají k dispozici tři ložnice. Spací místa v ložnicích tvoří futonová postel.

Vzdálenosti k vybraným místům

Hrad Komine-jō39 km
Vlakové nádraží Shirakawa Station39 km
Letiště Fukušima66 km
那須ハイランドパーク3,1 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~7 612 Kč

Nabídka pokojů

Prázdninový dům

  • vlastní koupelna
  • kuchyň
  • klimatizace

10 osob120 m²vlastní koupelna

のんびれっじ 季流 (きりゅう) - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Domácí zvířata povolena
  • Zahrada

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 15,000.00 JPY.

Zvířata

  • Domácí zvířata jsou povolena. Může být účtován poplatek.
Důležité informace

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Jazyk
  • japonsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 040500047

のんびれっじ 季流 (きりゅう) na mapě: Nasushiobara

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „のんびれっじ 季流 (きりゅう)“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00 do 22:00. Odhlášení: od 07:00 do 10:00.

Je u objektu „のんびれっじ 季流 (きりゅう)“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „のんびれっじ 季流 (きりゅう)“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je のんびれっじ 季流 (きりゅう) určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 10 hostů.

Nabízí のんびれっじ 季流 (きりゅう) vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Kde se nachází のんびれっじ 季流 (きりゅう)?

Ubytování se nachází ve městě Nasushiobara.

Jak daleko je od ubytování „のんびれっじ 季流 (きりゅう)“ nejbližší letiště?

福島空港 se nachází 47,9 km od ubytování.

Nachází se poblíž ubytování „のんびれっじ 季流 (きりゅう)“ vlek nebo lanovka?

那須ロープウェイ se nachází 9,5 km od ubytování.

Recenze ubytování のんびれっじ 季流 (きりゅう)

Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O のんびれっじ 季流 (きりゅう) zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleepzon.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10