HOST4U - Vista Meravigliosa su Imperia - The Piano Apartment

Salita Spesci, 13, 18100 Imperia, Włochy

  • Do 4 osób
  • Powierzchnia: 65 m²
  • Sypialnie: 2

Apartament HOST4U - Vista Meravigliosa su Imperia - The Piano Apartment w miejscowości Imperia ma 65 m², dwie sypialnie i miejsce dla maksymalnie czterech osób. W dwóch sypialniach przygotowano duże łóżko (typu king-size) i łóżko pojedyncze. Museo dell'Olivo znajduje się 960 m od obiektu. Spiaggia dei Cani leży 690 m od apartamentu.

Apartament ma kuchnię i pralkę. Na miejscu można korzystać z tarasu i bezpłatnego Wi-Fi.

Odległości do wybranych miejsc

Plaża Koko Beach1 km
Bresca Square38 km
San Siro Co-Cathedral38 km
Duomo di San Maurizio3,4 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~490 zł

Wybór pokoi

Apartament z 2 sypialniami

  • prywatna łazienka
  • aneks kuchenny
  • kuchnia

4 osoby65 m²prywatna łazienka

HOST4U - Vista Meravigliosa su Imperia - The Piano Apartment - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • całkowity zakaz palenia
  • zwierzęta są akceptowane
  • taras

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowaniedo

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Obiekt może wymagać depozytu w wysokości 300.00 EUR.

Zwierzęta

  • Zwierzęta są akceptowane. Może obowiązywać dodatkowa opłata.
Ważne informacje

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Języki
  • czeski
  • niemiecki
  • angielski
  • hiszpański
  • francuski
  • włoski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • 008031-LT-1718

HOST4U - Vista Meravigliosa su Imperia - The Piano Apartment na mapie: Imperia

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „HOST4U - Vista Meravigliosa su Imperia - The Piano Apartment”?

Zameldowanie: od 15:00 do 20:00. Wymeldowanie: do 10:00.

Czy w obiekcie „HOST4U - Vista Meravigliosa su Imperia - The Piano Apartment” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „HOST4U - Vista Meravigliosa su Imperia - The Piano Apartment”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 4 osoby.

Gdzie znajduje się HOST4U - Vista Meravigliosa su Imperia - The Piano Apartment?

Obiekt znajduje się w miejscowości Imperia.

Jak daleko od obiektu „HOST4U - Vista Meravigliosa su Imperia - The Piano Apartment” znajduje się Imperia?

Imperia znajduje się 1,6 km od obiektu.

Jak daleko od obiektu „HOST4U - Vista Meravigliosa su Imperia - The Piano Apartment” znajduje się najbliższe lotnisko?

Port lotniczy Nicea-Lazurowe Wybrzeże znajduje się 72 km od obiektu.

Opinie o HOST4U - Vista Meravigliosa su Imperia - The Piano Apartment

Średnia ocena z 14 opinii na Booking.com to 7,8/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o HOST4U - Vista Meravigliosa su Imperia - The Piano Apartment. Dodaj swoją na sleepzon.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10