Hall Cottage at Noelles Cottages

Hall Cottage, YO18 8NX Pickering, Velká Británie

  • Až pro 5 hostů
  • Rozloha: 94 m²
  • Ložnice: 3

Výbavu ubytování doplňují kuchyň a pračka. Hosté zde mohou využít parkoviště, zahradu a Wi-Fi. Prázdninový dům Hall Cottage at Noelles Cottages se nachází ve městě Pickering. Vzdálenost k Pickering Castle je 1,8 km. Seive Dale Fen se nachází 7,6 km od prázdninového domu.

Celé ubytování má 94 m². Ubytování pojme až pět osob. Hosté mají k dispozici tři ložnice. Spací místa v ložnicích tvoří manželská postel, velká manželská postel (velikosti King) a samostatná postel.

Vzdálenosti k vybraným místům

Zábavní park Flamingo Land9,2 km
Dalby Forest11 km
The Spa Scarborough31 km
Peasholm Park31 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Nabídka pokojů

Prázdninový dům

  • vlastní koupelna
  • kuchyň
  • pračka

5 osob94 m²vlastní koupelna

Hall Cottage at Noelles Cottages - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Zahrada

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd
OdjezdDo

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyk
  • anglicky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Hall Cottage at Noelles Cottages na mapě: Pickering

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Hall Cottage at Noelles Cottages“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 16:00. Odhlášení: do 10:00.

Je u objektu „Hall Cottage at Noelles Cottages“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Hall Cottage at Noelles Cottages“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Hall Cottage at Noelles Cottages určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 5 hostů.

Kde se nachází Hall Cottage at Noelles Cottages?

Ubytování se nachází ve městě Pickering.

Jak daleko je od ubytování „Hall Cottage at Noelles Cottages“ nejbližší letiště?

Leeds Bradford Airport se nachází 70,9 km od ubytování.

Recenze ubytování Hall Cottage at Noelles Cottages

Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Hall Cottage at Noelles Cottages zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleepzon.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10