Exclusive place with underground parking and terrace

Generała Władysława Sikorskiego 14E, apartament nr.1, 32-600 Oświęcim, Polska

  • Do 4 osób
  • Powierzchnia: 46 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Sypialnie: 1

Goście obiektu Exclusive place with underground parking and terrace w miejscowości Oświęcim mają do dyspozycji klimatyzację, bezpłatne Wi-Fi oraz pokoje rodzinne. Obiekt znajduje się 710 m od Centrum Żydowskie. Łęg Błonie znajduje się 560 m od apartamentu.

Apartament ma kuchnię i pralkę. Można korzystać z prywatnego parkingu, tarasu i placu zabaw. Powierzchnia obiektu wynosi 46 m². Jest w nim jedna sypialnia, a nocleg jest przeznaczony dla maksymalnie czterech osób. W jednej sypialni przewidziano łóżko podwójne.

Odległości do wybranych miejsc

Muzeum Auschwitz-Birkenau3 km
Uniwersytet Śląski38 km
Dworzec kolejowy w Katowicach38 km
Śląski Uniwersytet Medyczny38 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~318 zł

Wybór pokoi

Apartament z 1 sypialnią

  • prywatna łazienka
  • aneks kuchenny
  • kuchnia

4 osoby46 m²prywatna łazienka

Exclusive place with underground parking and terrace - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • bezpłatny parking
  • klimatyzacja
  • pokoje rodzinne
  • całkowity zakaz palenia
  • transfer lotniskowy
  • taras
  • ekspresowe zameldowanie i wymeldowanie

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Obiekt może wymagać depozytu w wysokości 400.00 PLN.

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Obiektem zarządza osoba prywatna.

W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.

Języki
  • angielski
  • polski
  • rosyjski
  • UK
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Exclusive place with underground parking and terrace na mapie: Oświęcim

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Exclusive place with underground parking and terrace”?

Zameldowanie: od 15:00. Wymeldowanie: do 12:00.

Czy Exclusive place with underground parking and terrace oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Exclusive place with underground parking and terrace” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Exclusive place with underground parking and terrace”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 4 osoby.

Czy Exclusive place with underground parking and terrace ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Czy Exclusive place with underground parking and terrace ma udogodnienia dla osób z ograniczoną mobilnością?

Co najmniej jedna opcja ma prysznic bezprogowy.

Jak daleko od obiektu „Exclusive place with underground parking and terrace” znajduje się Oświęcim?

Oświęcim znajduje się 800 m od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Exclusive place with underground parking and terrace” znajduje się najbliższe lotnisko?

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice znajduje się 41,3 km od obiektu.

Opinie o Exclusive place with underground parking and terrace

Średnia ocena z 39 opinii na Booking.com to 9,5/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Exclusive place with underground parking and terrace. Dodaj swoją na sleepzon.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10