EFORIE STUDIOS

1 Strada Egretei, 905350 Eforie Nord, Rumunia

  • Do 6 osób
  • Do 55 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Sypialnie: 1

EFORIE STUDIOS znajduje się w miejscowości Eforie Nord i oferuje pobyt ze zwierzętami, pokoje rodzinne oraz klimatyzację. Eforie Aqua Park leży 1,1 km od apartamentu. Odległość do Stațiunea Biologică Marină „Prof. Dr. Ion Borcea” wynosi 2 km.

Niektóre apartamenty w obiekcie EFORIE STUDIOS mają kuchnię i pralkę. Można korzystać z prywatnego parkingu i bezpłatnego Wi-Fi. Wśród dostępnych apartamentów powierzchnia może wynosić do 55 m². Największy apartament jest przeznaczony dla sześciu osób i ma jedną sypialnię.

Odległości do wybranych miejsc

Plaża Mirage Beach600 m
Plac Ovidiu14 km
Centrum handlowe City Park16 km
Jezioro Siutghiol24 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~181 zł

Wybór pokoi

Studio z łóżkiem typu queen-size

  • prywatna łazienka
  • aneks kuchenny
  • balkon

4 osoby27 m²prywatna łazienka

EFORIE STUDIOS - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • bezpłatny parking
  • klimatyzacja
  • pokoje rodzinne
  • całkowity zakaz palenia
  • zwierzęta są akceptowane
  • lokalizacja przy samej plaży
  • ekspresowe zameldowanie i wymeldowanie

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Zwierzęta

  • Zwierzęta są akceptowane. Może obowiązywać dodatkowa opłata.
Ważne informacje

When travelling with pets, please note that an extra charge of 50RON per pet, per stay applies.

Please note that a maximum of 1 pet is allowed Please note that the property can only allow pets with a maximum weight of 7 kilos.

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Obiektem zarządza osoba prywatna.

Języki
  • angielski
  • RO
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

EFORIE STUDIOS na mapie: Eforie Nord

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „EFORIE STUDIOS”?

Zameldowanie: od 15:00 do 22:00. Wymeldowanie: od 07:00 do 10:30.

Czy EFORIE STUDIOS oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „EFORIE STUDIOS” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „EFORIE STUDIOS”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 6 osób.

Czy EFORIE STUDIOS ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Czy EFORIE STUDIOS ma udogodnienia dla osób z ograniczoną mobilnością?

Co najmniej jedna opcja ma prysznic bezprogowy.

Jak daleko od obiektu „EFORIE STUDIOS” znajduje się Agigea Ecluză Hm.?

Agigea Ecluză Hm. znajduje się 2,2 km od obiektu.

Jak daleko od obiektu „EFORIE STUDIOS” znajduje się najbliższe lotnisko?

Port lotniczy Konstanca znajduje się 34,1 km od obiektu.

Opinie o EFORIE STUDIOS

Średnia ocena z 60 opinii na Booking.com to 9,2/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o EFORIE STUDIOS. Dodaj swoją na sleepzon.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10