Ecrin Bleu

Quartier Bellay - Voie Paulina, 97228 Sainte-Luce, Martynika

  • Do 3 osób
  • Do 60 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Sypialnie: 1

Na stronie obiektu Ecrin Bleu można obejrzeć zdjęcia, sprawdzić dostępne pokoje oraz ceny i dostępność. Do centrum jest stąd 2,87 km. Goście mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi, taras oraz parking.

Lotnisko Martynika leży 19 km od obiektu. W miejscowości Sainte-Luce znajduje się apartament Ecrin Bleu.

Powierzchnia wynosi 60 m². Obiekt ma jedną sypialnię i mieści maksymalnie trzy osoby. W jednej sypialni ustawiono łóżko podwójne.

Apartament ma kuchnię i pralkę. Na miejscu goście mogą skorzystać z prywatnego parkingu, tarasu i bezpłatnego Wi-Fi.

Odległości do wybranych miejsc

  • Lotnisko Martynika19 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Wybór pokoi

Apartament z 1 sypialnią

  • prywatna łazienka
  • kuchnia
  • balkon

3 osoby60 m²prywatna łazienka

Ecrin Bleu - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • bezpłatny parking
  • klimatyzacja
  • taras

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Obiektem zarządza osoba prywatna.

Języki
  • angielski
  • hiszpański
  • francuski
  • włoski
  • rosyjski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Ecrin Bleu na mapie: Sainte-Luce

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Ecrin Bleu”?

Zameldowanie: od 16:00 do 23:00. Wymeldowanie: od 06:00 do 12:00.

Czy Ecrin Bleu oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Ecrin Bleu” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Ecrin Bleu”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 3 osoby.

Czy Ecrin Bleu ma udogodnienia dla osób z ograniczoną mobilnością?

Co najmniej jedna opcja ma prysznic bezprogowy.

Gdzie znajduje się Ecrin Bleu?

Obiekt znajduje się w miejscowości Sainte-Luce.

Co znajduje się w pobliżu obiektu „Ecrin Bleu”?

Lotnisko Martynika znajduje się 19 km od obiektu.

Opinie o Ecrin Bleu

Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Ecrin Bleu. Dodaj swoją na sleepzon.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10