Studio Elegance Osasco - Cittyplex Lifestyle

301 Avenida Domingos Odália Filho, 06010-067 Osasco, Brazylia

  • Do 2 osób
  • Powierzchnia: 25 m²
  • Sypialnie: 1

Apartament Studio Elegance Osasco - Cittyplex Lifestyle mieści się w miejscowości Osasco. Museu de Arqueologia e Etnologia leży 4,4 km od apartamentu. Odległość do Parque Estadual do Jaraguá wynosi 7,9 km.

Cały obiekt ma 25 m² i jedną sypialnię. Może w nim nocować maksymalnie dwie osoby. Jedna sypialnia jest wyposażona w duże łóżko (typu king-size). Apartament ma kuchnię i klimatyzację. Na terenie obiektu można skorzystać z sali fitness i bezpłatnego Wi-Fi. Recepcja działa przez całą dobę.

Odległości do wybranych miejsc

Stadion Morumbi12 km
Stadion Allianz Parque13 km
Memorial da América Latina14 km
Stadion Pacaembu15 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~486 zł

Wybór pokoi

Apartament

  • kuchnia
  • klimatyzacja
  • wanna z hydromasażem

2 osoby25 m²kuchnia

Studio Elegance Osasco - Cittyplex Lifestyle - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • całkowity zakaz palenia
  • centrum fitness
  • całodobowa recepcja

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Zapraszamy dzieci od 18 lat.

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośbę możesz wpisać w polu 'Życzenia specjalne' albo przekazać bezpośrednio obiektowi, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Języki
  • angielski
  • francuski
  • włoski
  • portugalski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Studio Elegance Osasco - Cittyplex Lifestyle na mapie: Osasco

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Studio Elegance Osasco - Cittyplex Lifestyle”?

Zameldowanie: od 15:00 do 23:00. Wymeldowanie: od 08:00 do 10:00.

Czy w obiekcie „Studio Elegance Osasco - Cittyplex Lifestyle” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Studio Elegance Osasco - Cittyplex Lifestyle”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 2 osoby.

Gdzie znajduje się Studio Elegance Osasco - Cittyplex Lifestyle?

Obiekt znajduje się w miejscowości Osasco.

Jak daleko od obiektu „Studio Elegance Osasco - Cittyplex Lifestyle” znajduje się Osasco?

Osasco znajduje się 590 m od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Studio Elegance Osasco - Cittyplex Lifestyle” znajduje się najbliższe lotnisko?

Aeroporto Internacional de Viracopos znajduje się 69,6 km od obiektu.

Opinie o Studio Elegance Osasco - Cittyplex Lifestyle

Średnia ocena z 11 opinii na Booking.com to 9,4/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Studio Elegance Osasco - Cittyplex Lifestyle. Dodaj swoją na sleepzon.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10