3382 Cambra

camí del estret, 13, 03724 Teulada, Hiszpania

  • Do 6 osób
  • Powierzchnia: 120 m²
  • Basen
  • Sypialnie: 3

Goście obiektu 3382 Cambra w miejscowości Teulada mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi oraz klimatyzację. Obiekt znajduje się 700 m od Moraira Park. Marjal del Senillar znajduje się 880 m od willi.

3382 Cambra ma kuchnię i pralkę. W czasie pobytu można korzystać z basenu, parkingu i tarasu. Obiekt o powierzchni 120 m² ma trzy sypialnie i może pomieścić sześć osób. Trzy sypialnie wyposażono w łóżko podwójne i łóżko pojedyncze. Podczas pobytu można zagrać w golfa.

Odległości do wybranych miejsc

Plaża Playa1,1 km
Obszar chronionego krajobrazu Peñón de Ifach13 km
Rezerwat przyrody el Montgó28 km
Zoo Terra Natura43 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Wybór pokoi

Willa z prywatnym basenem

  • prywatna łazienka
  • kuchnia
  • taras

6 osób120 m²prywatna łazienka

3382 Cambra - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • bezpłatny parking
  • klimatyzacja
  • basen
  • całkowity zakaz palenia
  • taras
  • ogród

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowaniedo

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Obiekt może wymagać depozytu w wysokości 300.00 EUR.

Metoda płatności za depozyt: card.

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Języki
  • niemiecki
  • angielski
  • hiszpański
  • francuski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • AT441409A

3382 Cambra na mapie: Teulada

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „3382 Cambra”?

Zameldowanie: od 16:00 do 19:00. Wymeldowanie: do 10:00.

Czy 3382 Cambra oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „3382 Cambra” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Czy 3382 Cambra ma basen?

Goście mają dostęp do basenu.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „3382 Cambra”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 6 osób.

Gdzie znajduje się 3382 Cambra?

Obiekt znajduje się w miejscowości Teulada.

Jak daleko od obiektu „3382 Cambra” znajduje się najbliższe lotnisko?

Aeropuerto de Alicante-Elche Miguel Hernández znajduje się 75 km od obiektu.

Opinie o 3382 Cambra

Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o 3382 Cambra. Dodaj swoją na sleepzon.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10