Calderimi, a cosy,warm and renovated house in Fira

Fira Santorini, 84700 Fira, Grecja

  • Do 2 osób
  • Powierzchnia: 20 m²
  • Sypialnie: 1

Apartament Calderimi, a cosy,warm and renovated house in Fira w miejscowości Fira ma 20 m², jedną sypialnię i miejsce dla maksymalnie dwóch osób. W jednej sypialni przygotowano łóżko podwójne. Obiekt znajduje się 260 m od Καθεδρικός ναός του Αγίου Ιωάννη του Βαπτιστή. Φάρος Ακρωτηρίου-Οίας (Θήρας Θέση Καλντέρας) znajduje się 2,1 km od apartamentu.

Apartament ma aneks kuchenny i prywatną łazienkę. Na miejscu można korzystać z tarasu, ogrodu i bezpłatnego Wi-Fi.

Odległości do wybranych miejsc

Muzeum Archeologiczne Santorynu300 m
Plaża Exo Gialos2,9 km
Lotnisko Santoryn6 km
Μουσείο Προϊστορικής Θήρας370 m

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Wybór pokoi

Apartament z 1 sypialnią

  • prywatna łazienka
  • aneks kuchenny
  • taras

2 osoby20 m²prywatna łazienka

Calderimi, a cosy,warm and renovated house in Fira - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • klimatyzacja
  • całkowity zakaz palenia
  • taras
  • ogród
  • przechowalnia bagażu
  • biuro informacji turystycznej

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Obiektem zarządza osoba prywatna.

Języki
  • grecki
  • angielski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • 1167Κ91001033701

Calderimi, a cosy,warm and renovated house in Fira na mapie: Fira

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Calderimi, a cosy,warm and renovated house in Fira”?

Zameldowanie: od 13:00. Wymeldowanie: do 11:00.

Czy w obiekcie „Calderimi, a cosy,warm and renovated house in Fira” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Calderimi, a cosy,warm and renovated house in Fira”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 2 osoby.

Gdzie znajduje się Calderimi, a cosy,warm and renovated house in Fira?

Obiekt znajduje się w miejscowości Fira.

Jak daleko od obiektu „Calderimi, a cosy,warm and renovated house in Fira” znajduje się Παλιό λιμάνι - Φηρά?

Παλιό λιμάνι - Φηρά znajduje się 550 m od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Calderimi, a cosy,warm and renovated house in Fira” znajduje się najbliższe lotnisko?

Κρατικός Αερολιμένας Σαντορίνης znajduje się 4,6 km od obiektu.

Opinie o Calderimi, a cosy,warm and renovated house in Fira

Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Calderimi, a cosy,warm and renovated house in Fira. Dodaj swoją na sleepzon.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10