Big Flat! For 6, Mighty Fine View! (Apartmán), Trogir (Chorvatsko)

Apartmán: Trogir, Chorvatsko - porovnejte ceny, přečtěte si hodnocení hostů a rezervujte online

Put Pećina 10, 21220 Trogir, Chorvatsko

Big Flat! For 6, Mighty Fine View!

Zařízení Big Flat! For 6, Mighty Fine View! se nachází v destinaci Trogir (Chorvatsko). Typ objektu: apartmán.

Pláž Seget Donji se nachází 400 m od objektu.

Tento typ ubytování nabízí užitnou plochu 125 m², má 1 ložnici a pojme až 6 hostů.

Přehled služeb, vybavení a aktivit: klimatizace, bezplatné Wi-Fi, vybavení pro rodiny a možnosti bezplatného a soukromého parkování. Kuchyň – součásti vybavení: lednička, myčka na nádobí a trouba. Vybavení koupelny: fén. Zařízení venkovního prostoru: balkon.

Přesná adresa ubytování je Put Pećina 10. Stanovený interval příjezdu: od 15:00 do 22:00; interval odjezdu: od 06:00 do 10:00.

V okolí

  • Pláž Seget Donji400 m
  • Letiště Split6 km
  • Archeologický park Salona27 km
  • Stadion Park Mladeži30 km
  • Spaladium Arena31 km
  • Diokleciánův32 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Nabídka pokojů

Apartmán se 3 ložnicemi

Stručně: balkon, klimatizace a kuchyň.

Big Flat! For 6, Mighty Fine View! - vybavení

Big Flat! For 6, Mighty Fine View! nabízí vybavení, které se může hodit během pobytu.

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Bezplatné parkování
  • Klimatizované pokoje
  • Pokoje pro rodiny
  • Nekuřácké prostory
  • Skladování zavazadel

Pravidla pobytu

Příjezd

  • Od Do

Odjezd

  • Od Do

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Big Flat! For 6, Mighty Fine View! na mapě: Trogir

Centrum, zastávky, restaurace - podívej se na mapě, co je v okolí Big Flat! For 6, Mighty Fine View!.

Recenze hostů na Big Flat! For 6, Mighty Fine View!

Podívejte se, jak na pobyt v Big Flat! For 6, Mighty Fine View! vzpomínají ostatní hosté. Hodnocení a komentáře pocházejí ze skutečných rezervací.

O Big Flat! For 6, Mighty Fine View! zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleepzon.com

Nejnovější hodnocení hostů jsou na Booking.com

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10