3 Bed in Brixham oc-93564 (Dom wakacyjny), Brixham (Wielka Brytania)

Dom wakacyjny: Brixham, Wielka Brytania - aktualne ceny, wolne terminy, opinie gości i zdjęcia

45 Marina Drive, TQ5 9BB Brixham, Wielka Brytania

 

3 Bed in Brixham oc-93564

Obiekt 3 Bed in Brixham oc-93564 usytuowany jest w miejscowości Brixham (Wielka Brytania). Rodzaj obiektu określono jako dom wakacyjny.

Dom wakacyjny obejmuje 3 sypialnie i może pomieścić maksymalnie 6 osób.

Półwysep Berry Head znajduje się 700 m od obiektu. Adres obiektu to 45 Marina Drive. Przyjazd możliwy jest od 16:00; wyjazd do 10:00.

Obiekt zapewnia również bezpłatne Wi-Fi oraz parking z miejscami bezpłatnymi i prywatnymi. Dostępne udogodnienia to: ogród oraz ogrzewanie. Dostępna jest część kuchenna z takim wyposażeniem jak piekarnik, lodówka oraz zmywarka. Można podziwiać widok na ogród. Do dyspozycji jest prywatna łazienka.

W pobliżu

  • Półwysep Berry Head700 m
  • Port w Brixham1,2 km
  • Tor wyścigowy Newton Abbot Racecourse24 km
  • Stadion Sandy Park49 km
  • Lotnisko Exeter International52 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~4 056 zł

Wybór pokoi

Dom z 3 sypialniami

Główny wyróżnik tego pokoju: widok na ogród i kuchnia.

3 Bed in Brixham oc-93564 - udogodnienia

W obiekcie 3 Bed in Brixham oc-93564 znajdziesz udogodnienia przydatne podczas pobytu.

  • darmowe Wi-Fi
  • parkowanie gratis
  • pokoje dla rodzin
  • absolutny zakaz palenia
  • zielony ogród

Zasady pobytu

Zameldowanie

  • od

Wymeldowanie

  • do

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

3 Bed in Brixham oc-93564 na mapie: Brixham

Zanim zarezerwujesz, zobacz na mapie, gdzie leży 3 Bed in Brixham oc-93564 względem najważniejszych punktów w miejscu Brixham.

Jak goście oceniają 3 Bed in Brixham oc-93564?

Prawdziwe wrażenia z pobytu w 3 Bed in Brixham oc-93564: oceny, plusy i informacje, na które warto zwrócić uwagę. Miejsce: Brixham.

Brak opinii o 3 Bed in Brixham oc-93564. Dodaj swoją na sleepzon.com

Najnowsze recenzje tego hotelu są na Booking.com

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10