Bayside Barn

04538 Boothbay Harbor, USA

  • Až pro 3 hosty
  • Rozloha: 74 m²
  • Ložnice: 2

V průběhu pobytu mohou hosté rybařit, vyrazit na pěší túru nebo jezdit na kole. Bayside Barn je prázdninový dům ve městě Boothbay Harbor. Vzdálenost k Burnt Island Light je 3,6 km. Lobster Cove Meadow Preserve se nachází 1,1 km od prázdninového domu.

Interiér má 74 m². Interiér zahrnuje dvě ložnice. Ubytování je určené nejvýše pro tři osoby. V ložnicích jsou k dispozici velká manželská postel (velikosti King) a samostatná postel. V ubytování jsou k dispozici kuchyň a pračka. Zázemí zahrnuje restauraci a zahradu.

Vzdálenosti k vybraným místům

Coastal Maine Botanical Garden3,6 km
Letiště Augusta State60 km
Ram Island Light5,9 km
Penny Lake Preserve1,1 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Nabídka pokojů

Dům se dvěma ložnicemi

  • vlastní koupelna
  • kuchyň
  • klimatizace

3 osoby74 m²vlastní koupelna

Bayside Barn - vybavení

  • Klimatizace
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Restaurace
  • Služba praní

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd
OdjezdDo

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 25 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Před příjezdem obdržíte nájemní smlouvu, kterou je nutné podepsat a vrátit.

Pokud neobdržíte smlouvu, kontaktujte správce na čísle z potvrzení rezervace.

Vstup je povolen pouze registrovaným hostům.

Hosté musí dodržovat pravidla ubytování.

Noční klid platí od 22:00 do 8:00.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Jazyky
  • česky
  • německy
  • anglicky
  • španělsky
  • francouzsky
  • italsky
  • nizozemsky
  • portugalsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Bayside Barn na mapě: Boothbay Harbor

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Bayside Barn“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 16:00. Odhlášení: do 10:00.

Pro kolik hostů je Bayside Barn určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 3 hosty.

Má Bayside Barn restauraci nebo nabízí snídani?

V ubytování je restaurace.

Kde se nachází Bayside Barn?

Ubytování se nachází ve městě Boothbay Harbor.

Jak daleko je Pier 6 od ubytování „Bayside Barn“?

Pier 6 se nachází 490 m od ubytování.

Jak daleko je od ubytování „Bayside Barn“ nejbližší letiště?

Portland International Jetport se nachází 59,8 km od ubytování.

Recenze ubytování Bayside Barn

Průměrné hodnocení z 8 recenzí na Booking.com je 8,6/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Bayside Barn zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleepzon.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10