ASU Bombshell! (Dom wakacyjny), Tempe (Stany Zjednoczone Ameryki)

Dom wakacyjny: Tempe, Stany Zjednoczone Ameryki - sprawdź ceny i dostępne terminy, zobacz opinie i zdjęcia

7155 S Parkside Dr, AZ 85283 Tempe, Stany Zjednoczone Ameryki

 

ASU Bombshell!

W miejscowości Tempe (Stany Zjednoczone Ameryki) znajduje się obiekt noclegowy ASU Bombshell!. Kategoria zakwaterowania to dom wakacyjny.

Obiekt jest zlokalizowany pod adresem 7155 S Parkside Dr. Przyjazd możliwy jest od 15:00 do 18:00; wyjazd od 08:00 do 11:00.

Oferta obejmuje także bezpłatny parking oraz bezpłatne Wi-Fi. Wśród głównych udogodnień znajdują się: klimatyzacja oraz basen.

Wnętrze może pomieścić maksymalnie 4 osoby i obejmuje 1 sypialnię. Zakwaterowanie obejmuje kuchnię. Wyposażenie łazienkowe to: wanna z hydromasażem. Dodatkowe wyposażenie to: telewizor.

W pobliżu

  • Lotnisko Phoenix-Sky Harbor13 km
  • Centrum kongresowe Phoenix Convention Center21 km
  • Plac Copper21 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~1 164 zł

Wybór pokoi

Dom z 1 sypialnią

Mocne strony: wanna z hydromasażem i pralka. Plus pobyt dla 4 osób i 1 sypialnia.

ASU Bombshell! - udogodnienia

W obiekcie ASU Bombshell! znajdziesz udogodnienia przydatne podczas pobytu.

  • darmowe Wi-Fi
  • parkowanie gratis
  • klimatyzowane pokoje
  • pływalnia
  • absolutny zakaz palenia

Zasady pobytu

Zameldowanie

  • od do

Wymeldowanie

  • od do

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

ASU Bombshell! na mapie: Tempe

Otwórz mapę i od razu widzisz, gdzie dokładnie jest ASU Bombshell! i co masz pod ręką.

Co goście mówią o ASU Bombshell!?

Zanim zarezerwujesz, zobacz szczere opinie osób, które już tu spały. Własną możesz dodać po pobycie.

Brak opinii o ASU Bombshell!. Dodaj swoją na sleepzon.com

Świeższe opinie gości sprawdzisz na Booking.com

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10