Apartment in Veysonnaz 200m from Ski Slopes

1992 Agettes, Szwajcaria

  • Do 8 osób
  • Do 50 m²
  • Sypialnie: 3

Od Apartment in Veysonnaz 200m from Ski Slopes do centrum jest 1,57 km. Tutaj można obejrzeć zdjęcia, sprawdzić dostępne pokoje oraz ceny i dostępność.

W miejscowości Agettes znajduje się Apartment in Veysonnaz 200m from Ski Slopes. Apartament ma kuchnię i pralkę.

Powierzchnia obiektu wynosi 50 m². Obiekt ma do trzech sypialni. Obiekt może pomieścić maksymalnie osiem osób. W trzech sypialniach przewidziano łóżko pojedyncze.

Ski Slopes położony jest w miejscowości Agettes leży 200 m od obiektu.

Odległości do wybranych miejsc

  • Ski Slopes położony jest w miejscowości Agettes200 m
  • Klub golfowy Sion16 km
  • Lotnisko Sion17 km
  • Klub golfowy Crans-sur-Sierre37 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~2 078 zł

Wybór pokoi

Apartament z 3 sypialniami

  • prywatna łazienka
  • kuchnia
  • widok na góry

8 osób50 m²prywatna łazienka

Apartment in Veysonnaz 200m from Ski Slopes - udogodnienia

  • całkowity zakaz palenia

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Obiekt może wymagać depozytu w wysokości 450.00 CHF.

Metoda płatności za depozyt: cash.

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

Obiekt pobiera pełną opłatę za pobyt przed przyjazdem.

Po dokonaniu rezerwacji Goście otrzymają od sieci potwierdzenie zawierające szczegóły dotyczące płatności.

Po otrzymaniu wpłaty obiekt wyśle e-mail z adresem i informacją, gdzie odebrać klucze.

Języki
  • niemiecki
  • angielski
  • francuski
  • niderlandzki
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Apartment in Veysonnaz 200m from Ski Slopes na mapie: Agettes

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Apartment in Veysonnaz 200m from Ski Slopes”?

Zameldowanie: od 15:00 do 18:00. Wymeldowanie: od 09:30 do 10:00.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Apartment in Veysonnaz 200m from Ski Slopes”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 8 osób.

Gdzie znajduje się Apartment in Veysonnaz 200m from Ski Slopes?

Obiekt znajduje się w miejscowości Agettes.

Co znajduje się w pobliżu obiektu „Apartment in Veysonnaz 200m from Ski Slopes”?

Ski Slopes położony jest w miejscowości Agettes znajduje się 200 m od obiektu.

Opinie o Apartment in Veysonnaz 200m from Ski Slopes

Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Apartment in Veysonnaz 200m from Ski Slopes. Dodaj swoją na sleepzon.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10