angela studios

Παλαιοκαστρίτσας, 49083 Paleokastritsa, Řecko

  • Pláž v blízkosti
  • Až pro 2 hosty
  • Až 26 m²
  • Ložnice: 2

Hosté ubytování angela studios ve městě Paleokastritsa mají k dispozici gril, bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Corfu Aquarium leží 980 m od prázdninového domu. Vzdálenost k Παραλία Άγιος Σπυρίδωνας je 820 m.

Největší plocha činí 26 m². Ubytování mohou zahrnovat až dvě ložnice. V jednom ubytování se mohou ubytovat nejvýše dvě osoby. Ubytování stojí u pláže. Vybavení všech pokojů zahrnuje vlastní koupelna. Vybavení některých pokojů zahrnuje kuchyň. Zázemí zahrnuje parkoviště a terasu.

Vzdálenosti k vybraným místům

Pláž Spiros800 m
Angelokastro10 km
Korfu22 km
Nová22 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~3 136 Kč

Nabídka pokojů

Dům s 1 ložnicí

  • vlastní koupelna
  • kuchyňský kout
  • kuchyň

2 osoby26 m²vlastní koupelna

angela studios - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Klimatizace
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Terasa
  • Zahrada
  • Expresní přihlášení a odhlášení
  • Trezor

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti od 18 let.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Jazyky
  • řecky
  • anglicky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 1166558

angela studios na mapě: Paleokastritsa

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „angela studios“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00. Odhlášení: od 11:00 do 11:00.

Je u objektu „angela studios“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „angela studios“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Nachází se angela studios blízko pláže?

V blízkosti se nachází pláž.

Pro kolik hostů je angela studios určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 2 hosty.

Kde se nachází angela studios?

Ubytování se nachází ve městě Paleokastritsa.

Jak daleko je od ubytování „angela studios“ nejbližší letiště?

Mezinárodní letiště Korfu se nachází 19,1 km od ubytování.

Recenze ubytování angela studios

Průměrné hodnocení z 71 recenzí na Booking.com je 8,9/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O angela studios zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleepzon.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10