445 Amelia by the Sea condo (Apartament), Fernandina Beach (Stany Zjednoczone Ameryki)

●●●●

Apartament: Fernandina Beach, Stany Zjednoczone Ameryki - zdjęcia, opinie gości i aktualne ceny przed rezerwacją

32034 Fernandina Beach, Stany Zjednoczone Ameryki

 

445 Amelia by the Sea condo

Obiekt noclegowy 445 Amelia by the Sea condo mieści się w miejscowości Fernandina Beach (Stany Zjednoczone Ameryki). Jest to apartament.

Dla zameldowania obowiązuje przedział od 16:00 do 00:00; dla wymeldowania od 00:00 do 10:00. Obiekt jest zlokalizowany pod adresem 3240 S. Fletcher # 445.

W ofercie dostępne są lokalizacja przy plaży, basen oraz klimatyzacja. Gościom zapewniono także bezpłatne Wi-Fi oraz parking z miejscami bezpłatnymi i prywatnymi.

Zakwaterowanie ma powierzchnię 148 m², może pomieścić maksymalnie 8 osób i obejmuje 3 sypialnie. W obiekcie przygotowano kuchnię. Dostępne wyposażenie to: lodówka, piekarnik oraz zmywarka. Goście mogą podziwiać widok na morze. Obiekt zapewnia prywatną łazienkę. Jej wyposażenie to: wanna oraz prysznic.

W pobliżu

  • The Golf Club of Amelia Island at Summer Beach3,4 km
  • Park stanowy Fort Clinch5,8 km
  • Amelia Island Lighthouse6,8 km
  • Amelia Island Historic District7,8 km
  • Lotnisko Jacksonville35 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~4 002 zł

Wybór pokoi

Apartament z 3 sypialniami

Wyróżniki tego pokoju: jadalnia i prywatna łazienka. Do tego pobyt dla 8 osób i przestrzeń 148 m2.

445 Amelia by the Sea condo - udogodnienia

W obiekcie 445 Amelia by the Sea condo znajdziesz udogodnienia przydatne podczas pobytu.

  • darmowe Wi-Fi
  • parkowanie gratis
  • klimatyzowane pokoje
  • pływalnia
  • absolutny zakaz palenia
  • położenie tuż przy plaży
  • windy

Zasady pobytu

Zameldowanie

  • od do

Wymeldowanie

  • od do

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

445 Amelia by the Sea condo na mapie: Fernandina Beach

Centrum, przystanki, restauracje - sprawdź na mapie, co jest w okolicy 445 Amelia by the Sea condo.

445 Amelia by the Sea condo okiem gości

Tu zbieramy opinie z pobytów w 445 Amelia by the Sea condo. Po wyjeździe możesz dopisać swoją.

Brak opinii o 445 Amelia by the Sea condo. Dodaj swoją na sleepzon.com

Najnowsze recenzje tego hotelu są na Booking.com

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10