Alpha & Omega Apartment Seychelles

Beau Vallon, Beau Vallon, Seychely

  • Až pro 5 hostů
  • Až 185 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Ložnice: 2

Ubytování Alpha & Omega Apartment Seychelles ve městě Beau Vallon nabízí hostům bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a rodinné pokoje. Vzdálenost k St. Paul's Cathedral je 2,5 km. Morne Seychellois National Park se nachází 6,3 km od apartmánu.

Ve všech pokojích jsou součástí vybavení kuchyň a pračka. K dostupnému zázemí patří parkoviště, terasa a zahrada. Dostupná plocha dosahuje 185 m². Nejvýše je k dispozici dvě ložnice. Ubytovat se může nejvýše pět osob.

Vzdálenosti k vybraným místům

Pláž Beau Vallon500 m
Victoria Clock Tower4,5 km
Mezinárodní letiště Seychely13 km
Victoria Botanical Gardens3 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~4 935 Kč

Nabídka pokojů

Apartmán s 1 ložnicí

  • vlastní koupelna
  • kuchyňský kout
  • kuchyň

3 osoby100 m²vlastní koupelna

Alpha & Omega Apartment Seychelles - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Restaurace
  • Bar
  • Terasa

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • anglicky
  • francouzsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Alpha & Omega Apartment Seychelles na mapě: Beau Vallon

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Alpha & Omega Apartment Seychelles“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 08:00 do 22:00. Odhlášení: od 06:00 do 12:00.

Je u objektu „Alpha & Omega Apartment Seychelles“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Alpha & Omega Apartment Seychelles“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Alpha & Omega Apartment Seychelles určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 5 hostů.

Má Alpha & Omega Apartment Seychelles restauraci nebo nabízí snídani?

V ubytování je restaurace.

Nabízí Alpha & Omega Apartment Seychelles vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Jak daleko je Hilton Labriz Silhouette Jetty od ubytování „Alpha & Omega Apartment Seychelles“?

Hilton Labriz Silhouette Jetty se nachází 2,1 km od ubytování.

Jak daleko je od ubytování „Alpha & Omega Apartment Seychelles“ nejbližší letiště?

Aéroport International de Seychelles - Pointe Larue se nachází 12,1 km od ubytování.

Recenze ubytování Alpha & Omega Apartment Seychelles

Průměrné hodnocení z 59 recenzí na Booking.com je 8,4/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Alpha & Omega Apartment Seychelles zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleepzon.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10